رویه ارسال در رایااستور چگونه است ؟

پس از تکمیل سفارش توسط کاربر ، سفارش در وضعیت در حال انجام قرار میگیرد . پس از این مرحله سفارش به وضعیت در حال بررسی تغییر وضعیت پیدا خواهد کرد که کارمندان بخش ترابری اقدام بسته بندی و آماده سازی مرسوله خواهند نمود . پس از بسته بندی محصول ، وضعیت سفارش به تکمیل شده تغییر پیدا خواهد نمود که در این مرحله مرسوله توسط پیک و یا اداره پست برای استفاده مشتری ارسال می گردد .
 

مدت زمان ارسال سفارش چقدر است ؟

تمامی مرسولات در رایااستور بعد از تکمیل شدن تحویل پیک و یا پست می گردند . مدت زمان ارسال مرسوله توسط پیک تا 4 ساعت میباشد و مدت زمان ارسال مرسوله توسط اداره پست ، تا 48 ساعت متغیر میباشد .
 

در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده ، صورت نگیرد.

 

نحوه تحویل گرفتن سفارش ;

– لازم به ذکر است نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال رایا استور کارت شنایی معتبر ارائه دهید.

کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

– همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

 

هزینه ارسال مرسوله چگونه محاسبه می شود ؟

هزینه ارسال مرسوله توسط پیک برای داخل شهر 4000 تومان میباشد . هزینه ارسال تمامی محصولات بالای سیصد هزار تومان ، رایگان میباشد و شما می توانید در هنگام ثبت سفارش تیک ارسال رایگان را فعال نمایید تا هزینه ارسال برای شما اعمال نشود . هزینه ارسال مرسولات بالای یکصد و پنجاه هزار تومان به خارج از شهر تا 13000 تومان متغیر میباشد .

سوال های پر تکرار مشتریان

چطور محصول خریداری شده را مرجوع کنم ؟

  • برای مرجوع کردن سفارش می توانید از طریق صفحه تماس با ما اطلاعات سفارش را برای بخش فنی رایا استور ارسال کنید و منتظر باشید تا یکی از همکاران با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند . مدت زمان پاسخ گویی بین 8 ساعت تا 24 ساعت میباشد .

می توانم سفارش خود را در محل پرداخت کنم ؟

  • بله . شما این اختیار را دارید که در محل و هنگام تحویل هزینه محصول را پرداخت نمایید . در برخی موارد امکان پرداخت در محل وجود ندارد .

چطوری سفارشم را پیگیری کنم ؟

برای پیگیری سفارش خرید خودتان می توانید به دو روش اقدام کنید .

روش اول :

  • وارد حساب کاربری خودتان شوید
  • از بخش سفارشات شما اقدام به پیگیری خرید خودتان نمایید

روش دوم :

  • وارد سایت رایا استور شوید
  • گزینه جعبه در پایین سمت چپ صفحه اقدام به پیگیری سفارش خود کنید

چگونه می توانم سفارش خود را برگردانم ؟

  • آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های رایا استور بوده است و رایا استور در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.