باتری اصلی گوشی سامسونگ j5 2015 – G530

(دیدگاه 6 کاربر)

132,000 تومان221,000 تومان

اگر قصد دارید تا یک باطری اورجینال برای گوشی سامسونگ j5 خود بخرید ، حتما توضیحات زیر را مطالعه کنید تا بتوانبد بهترین خرید را داشته باشید

شناسه محصول: battery Samsung Galaxy J5 2015 دسته:

قیمت خرید باتری اصلی و اورجینال گوشی سامسونگ j5 2015 به همراه4 ماه گارانتی - چرا باید به رایا استور اعتماد کنیم ؟

قیمت باتری گوشی سامسونگ J5 2015 اصل

باتری گوشی سامسونگ Samsung J5 2015 اصل، یکی از پر فروش ترین مدل های باتری است که این روزها وارد بازار شده است. این مدل گوشی یکی از بهترین های شرکت سامسونگ است که تا به الان توانسته است مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند. اگر شما هم یکی از کاربران Samsung J5 2015 هستید و فکر می کنید کارایی گوشی تان کاهش پیدا کرده است، پیشنهاد می کنیم برای خرید باطری موبایل سامسونگ Samsung J5 2015 اورجینال به سایت رایااستور مراجعه کنید. در ادامه درمورد مشخصات این باتری بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد.

خرید باتری گوشی سامسونگ j5 2015 به چه دلیل است ؟

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود تا ما به فکر خرید به قیمت باتری اصلی سامسونگ j5 2015 خود باشیم . از مهمترین دلایلی که می توان به آن اشاره نمود ، خراب شدن باتری j5 2015 میباشد که در صورت خرابی باید حتما به فکر خرید باتری اصلی سامسونگ j5 2015 باشید . دلیل دیگری که باعث می شود به فکر خرید باتری برای گوشی سامسونگ j5 2015 خود باشید این است که قصد داشته باشید تا یک باتری یدکی برای گوشی j5 2015 خود تهیه کنید که در موقعیت های ضروری از آن استفاده نمایید و شما را از تمام شدن شارژ در امان نگه دارد .

چرا باتری موبایل سامسونگ j5 2015 ما خراب شده است ؟

قیمت خرید باتری اصلی و اورجینال گوشی سامسونگ j5 2015 به همراه4 ماه گارانتی - چرا باتری گوشی ما خراب شده است ؟

 

به طور کلی تمامی باتری ها دارای عمر مشخصی هستند که معمولا 5 سال میباشد . نیاز است هر پنج سال یکبار باتری گوشی j5 2015 خود را تعویض کنید . چرا که باتری بعد از 5 سال دیگر کارایی سابق را ندارد و طول عمر آن کاهش پیدا کرده است و نیاز است که تعویض شود . البته در برخی از مواقع این مدت زمان خیلی کوتاه تر می شود و دلیل این کوتاه شدن عمر باتری نیز ، استفاده نادرست ما از گوشی میباشد که باعث می شود تا عمر باتری ما کاهش پیدا کند و زودتر از زمان مورد نظر باتری کارایی خود را از دست بدهد .

البته در برخی موارد ، قرار دادن گوشی در مکان های نامناسب نیز بر کاهش عمر باتری ، تاثیر مستقیم دارد و باعث می شود تا عمر باتری به سرعت کاهش پیدا کند .

 

آیا باطری سامسونگ j5 2015 شما نیاز به تعویض دارد ؟

خرابی باتری می تواند علت های متفاوتی داشته باشد که باعث شود تا عمر باتری شما کاهش پیدا کند و دیگر کارایی سابق را برای شما نداشته باشد . اما آیا همه این علت ها باعث می شوند که شما باتری گوشی j5 2015 خود را تعویض کنید ؟ . این سوالی است که ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است و ما قصد داریم تا این موضوع را برای شما روشن کنیم .

 

نشانه های خراب شدن باتری موبایل سامسونگ j5 2015

برای اینکه بطور یقین بگوییم باتری گوشی ما خراب شده است باید نشانه هایی را ببینیم و مطمئن شویم که باتری گوشی ما آسیب دیده است و خراب شده است .

1 – مشکل زودخالی شدن باتری سامسونگ j5 2015

 

قیمت خرید باتری اصلی و اورجینال گوشی سامسونگ j5 2015 به همراه4 ماه گارانتی - برطرف کردن مشکل خالی شدن سریع شارژ باتری موبایل

یکی از نشانه هایی که باید یقین پیدا کرد که باتری گوشی ما خراب شده است ، زود خالی شدن شارژ باتری میباشد . در این حالت شارژ باتری شما بطور ناگهانی خالی می شود . خالی شدن بطور ناگهانی به این معنی است که مقدار شارژ شما بعنوان مثال از 70% به یکباره به 50% سپس به 40% و … کاهش پیدا کند . در این حالت باتری j5 2015 به طور ناگهانی شارژ تمام می کند و خاموش می شود .

راه حل مشکل باتری گوشی j5 2015 :

در بسیاری از موارد مشاهده شده است که مشکل زود خالی شدن شارژ باطری سامسونگ j5 2015 با یک ریکاوری ساده برطرف شده است و اصلا نیازی به تعویض باتری نخواهد بود . برای حل این مشکل کافیست باتری خود را ریکاوری کنید . اگر پس از ریکاوری مشکل به یکباره خالی شدن باتری شما از بین رفت که دیگر نیازی به خرید باتری نخواهید داشت ، در غیر اینصورت باید به فکر خرید باتری برای گوشی سامسونگ j5 2015 خود باشید .

 

علت زود خالی شدن باتری j5 2015 :

اصلی ترین عاملی که باعث می شود باتری زودتر از زمان معمول شارژ مصرف کند و خالی شود استفاده نادرست ما از گوشی میباشد . کار کردن با گوشی در هنگام شارژ از مهمترین دلایل برای آسیب دیدگی باتری میباشد . زمانی که ما از گوشی در هنگام شارژ استفاده می کنیم این مشکل بوجود می آید . بدین صورت که باتری درحال اضافه کردن شارژ به ذخایر خود میباشد و شما در حال مصرف باتری ، حال اگر به مدت طولانی به این صورت از گوشی استفاده کنید ، یک اختلال بین سیستم نرم افزاری و باتری بوجود می آید که سیستم قادر به تشخیص صحیح مقدار باتری نیست و در هر لحظه یک مقدار نشان می دهد . این مشکل در اکثر موارد با یک ریکاوری برطرف شدن است .

دلیل دیگر بروز این مشکل می تواند نرم افزارهایی باشد که روی گوشی نصب می کنیم . لطفا دقت داشته باشید که هر نرم افزاری را نباید نصب کنید . برخی از نرم افزار ها دارای بدافزار هستند که عملکرد گوشی را دچار اختلال می کنند .

 

2 – مشکل شارژ شدن سریع باطری سامسونگ j5 2015

قیمت خرید باتری اصلی و اورجینال گوشی سامسونگ j5 2015 به همراه4 ماه گارانتی - رفع مشکل شارژ شدن سریع باتری موبایل

یکی از نشانه های رایج دیگری که دلیلی بر خرابی باتری شما میباشد ، شارژ شدن سریع باتری گوشی شما میباشد . در حالت عادی گوشی های هوشمند برای شارژ شدن بصورت معمولی باید زمانی بیشتر از 90 دقیقه منتظر بمانید و برای شارژ شدن باتری در حالت سریع باید زمانی بیشتر از 60 دقیقه منتظر بمانید . زمانی که مشکل شارژ شدن سریع برای گوشی بوجود می آید ، باتری گوشی سامسونگ j5 2015 در کمتر از 40 دقیقه و در برخی شرایط حتی سریع تر هم شارژ می شود که اگر این حالت را مشاهده کردید حتما باید به فکر چاره باشید .

راه حل مشکل شارژ شدن سریع باتری موبایل سامسونگ j5 2015 :

بهترین روش برای حل این مشکل نیز ، ریکاوری میباشد . با انجام ریکاوری به احتمال 85% مشکل باتری شما حل خواهد شد و زمان شارژ شدن باتری j5 2015 بطور معمول خواهد بود و دیگر نیازی نیست ، هزینه ای برای خرید باتری سامسونگ j5 2015 پرداخت کنید . اما اگر به هردلیلی مشکل باتری حل نشد ، بایستی حتما یک باتری اصلی برای گوشی سامسونگ j5 2015 خود خرید کنید .

علت سریع شارژ شدن باتری j5 2015 :

اصلی ترین عاملی که باعث می شود باتری زود از زمان معمول شارژ شود استفاده نادرست ما از گوشی میباشد . کار کردن با گوشی در هنگام شارژ از مهمترین دلایل برای آسیب دیدگی باتری میباشد . زمانی که ما از گوشی در هنگام شارژ استفاده می کنیم این مشکل بوجود می آید . بدین صورت که باتری درحال اضافه کردن شارژ به ذخایر خود میباشد و شما در حال مصرف باتری ، حال اگر به مدت طولانی به این صورت از گوشی استفاده کنید ، یک اختلال بین سیستم نرم افزاری و باتری بوجود می آید که سیستم قادر به تشخیص صحیح مقدار باتری نیست و در هر لحظه یک مقدار نشان می دهد . این مشکل در اکثر موارد با یک ریکاوری برطرف شدن است .

دلیل دیگر بروز این مشکل می تواند نرم افزارهایی باشد که روی گوشی نصب می کنیم . لطفا دقت داشته باشید که هر نرم افزاری را نباید نصب کنید . برخی از نرم افزار ها دارای بدافزار هستند که عملکرد گوشی را دچار اختلال می کنند .

 

3 – باد کردن باتری گوشی سامسونگ j5 2015

قیمت خرید باتری اصلی و اورجینال گوشی سامسونگ j5 2015 به همراه4 ماه گارانتی - باد کردن باتری موبایل

یکی از دیگر نشانه های آسیب دیدن باتری ، باد کردن آن میباشد . در اکثر اوقات بصورت چشمی می توانید تشخیص دهید که باتری شما باد کرده است . اگر به پشت گوشی نگاه کنید مشاهده خواهید کرد که پنل پشتی گوشی شما باد کرده است و بیرون زده است . در برخی موارد ولی نیاز است که باتری از گوشی جدا شود و بصورت عملی مورد تست قرار بگیرد . برای تست کافیست باتری را روی یک سطح شیشه ای و صاف بچرخانید ، اگر چرخش باتری بیش از اندازه طول بکشد و چرخشی غیر معمول داشته باشد ، باتری شما خراب شده است . باطری سامسونگ j5 2015 در حالت عادی نباید بچرخد یا باید به سختی یک دور بچرخد اگر بیشتر از 2 – 3 دور بچرخد ، باتری j5 2015 باد کرده است .

 

علت باد کردن باتری موبایل سامسونگ j5 2015 :

دلیل اینکه باتری سامسونگ j5 2015 باد می کند ، تنها یک دلیل است و آن هم گرما میباشد . بزرگترین دشمن برای باتری ، گرما میباشد . زمانی که شما از گوشی به مدت طولانی استفاده می کنید ، یا به مدت طولانی بازی می کند و یا حتی چند اپلیکیشن را بصورت همزمان بازکرده اید و استفاده می کنید ، گوشی مجبور است انرژی زیادی را از باتری دریافت کنید و همین درخواست های بالا باعث داغ شدن گوشی و باتری می شود . اگر دفعات زیادی اتفاق بیافتد که باتری شما زیاد داغ شود ، احتمال بادکردن باتری j5 2015 نیز افزایش پیدا می کند . پس مراقب گوشی خود باشید .

 

افزایش عمر باتری گوشی سامسونگ j5 2015

قیمت خرید باتری اصلی و اورجینال گوشی سامسونگ j5 2015 به همراه4 ماه گارانتی - روش های افزایش عمر باتری موبایل و گوشی

اگر باطری سامسونگ j5 2015 شما خراب شده است و قصد خرید یک باتری اصل را برای سامسونگ J5 2015 خود را دارید و یا اگر باتری شما سالم است حتما به مواردی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد ، دقت کنید تا عمر و سلامت باتری شما بیشتر باشد .

استفاده صحیح از گوشی j5 2015

همیشه سعی کنید به گوشی خود به چشم یک دوست نگاه کنید نه ابزار . استفاده صحیح از گوشی باعث افزایش عمر گوشی و باتری می شود . همیشه بعد از مدتی که از گوشی خود استفاده می کنید به آن استراحت دهید .

استراحت دادن به گوشی J5 2015

گوشی ها نیز همانند سایر وسایل نیاز به استراحت دارند پس حتما هر ماه برای چند ساعت (6 ساعت) گوشی رو خاموش کنید .

اجازه دهید شارژ شدن کامل شود

در زمانی که باتری شما به منبع انرژی وصل شده است و در حال دریافت انرژی میباشد ، از آن استفاده نکنید و اجازه دهید شارژ آن تکمیل شود .

20% تا 80% شارژ کنید

بهترین بازه برای باتری های لیتیوم یونی و لیتیوم پلیمری بازه شارژ بین 20 تا 80 درصد میباشد . اگر باتری خود را تا 80 درصد شارژ کنید و اجازه ندهید شارژ آن کمتر از 20 درصد شود ، طول عمر باتری j5 2015 خود را تضمین کرده اید .

می توانید به ویدئوی زیر هم نگاهی بیندازید .

آیا هر باتری ارزش خریدن را دارد ؟

قیمت خرید باتری اصلی و اورجینال گوشی سامسونگ j5 2015 به همراه4 ماه گارانتی - آیا هر خریدی ارزش خریدن را دارد ؟

همیشه سعی کنید بهترین را در اختیار داشته باشید . در خرید باتری برای گوشی سامسونگ j5 2015 ، حساسیت داشته باشید و یک باتری اصلی برای سامسونگ j5 2015 خود خرید کنید . از خرید باتری های تقلبی دوری کنید و هزینه خود را هدر ندهید چرا که در مدت زمان نه چندان کوتاهی مجبور به خرید یک باتری دیگر خواهید شد . قیمت باتری اصلی گوشی سامسونگ j5 2015 نسبت به نسخه تقلبی آن به مراتب بالا تر است ولی ارزش خریدن و هزینه کردن را دارد .

 

خرید باتری سامسونگ j5 2015 رو از کجا انجام بدم ؟

قیمت خرید باتری اصلی و اورجینال گوشی سامسونگ j5 2015 به همراه4 ماه گارانتی - بهترین فروشگاه اینترنتی برای خرید

در همه جا عده ای سودجو هستند که قصد فریب مردم را دارند . مراقب باشید از فروشگاه ها و سایت هایی خرید کنید که مردم به آنها اعتماد کرده اند و خرید کرده اند . سایت هایی مثل دیجیکالا ، بامیلو ، رایااستور و … از جمله سایت های معروفی هستند که مشتریان خود را دارند و توانسته اند اعتماد بسیاری را جلب کنند . اصلا قصد نداریم بگوییم حتما از رایااستور خرید کنید ، فقط قصد داریم به شما گوش زد کنیم که به سراغ فروشگاه های معتبر و با سابقه بروید .

 

قیمت خرید باتری گوشی سامسونگ j5 2015

قیمت خرید باتری اصلی و اورجینال گوشی سامسونگ j5 2015 به همراه4 ماه گارانتی - بهترین قیمت برای خرید اینترنتی

قیمت های مختلفی برای باتری سامسونگ j5 2015 در بازار وجود دارد که البته اکثر آنها واقعی نیستند و قیمت هایی بیشتر از حد باتری را اعلام می کنند . در رایا استور می توانید قیمت هایی را مشاهده کنید که بسیار پایین تر سایر رقبای ماست . رایااستور تمامی محصولات خود را تضمین قیمت می کند و با حذف دلیل توانسته قیمت هایی بسیار پایین تر از بازار اعلام کند .

 

چرا باید خرید باتری گوشی سامسونگ j5 2015 خود را از رایااستور انجام بدم ؟

قیمت خرید باتری اصلی و اورجینال گوشی سامسونگ j5 2015 به همراه4 ماه گارانتی - دلایل اتخاب رایااستور بعنون بهترین فروشگاه اینترنتی کشور

ما خود را بهترین معرفی نمیکنیم و قصد نداریم از خود تعریفی کنیم فقط قصد داریم به مشتری بهترین خدمات را ارائه بدیم . رایا استور خود را در برابر مشتری مسئول میداند و تمام سعی کارمندان ما این است که بتوانند بهترین خدمات را به مشتریان خود بدهند . خدماتی که رایا استور به شما هدیه می دهد :

 • تضمین کیفیت 
 • تضمین قیمت
 • مشاوره رایگان خرید
 • پشتیبانی رایگان
 • تخفیف گروهی
 • تخفیف محصولی
 • امتیاز و پاداش
 • و ….

 

پشتیبانی و مشاوره پیش از خرید :

سیستم پشتیبانی و مشاوره در رایااستور کاملا رایگان میباشد و شما می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را بصورت کامل راهنمایی(قیمت باتری گوشی سامسونگ j5 2015) کنند و تجربه یک خرید ایده آل را برای شما به ارمغان بیاورند . تیم کارشناسی رایااستور پاسخگوی انواع سوالات پیش از خرید و بعد از خرید خواهد بود . حتما با ما تماس بگیرید .

برند

سامسونگ j5 2015

مدل باتری

EB-BG530BBC , EB-BG531BBE

ظرفیت باتری

2600 میلی آمپر

نوع باتري

لیتیوم یونی

ولتاژ باتری

5 ولت

گوشی های سازگار

گوشی سامسونگ J5 2015 -G530F , G530H , G531F , G531H/DS , J500F / J500H , J500FN

6 دیدگاه برای باتری اصلی گوشی سامسونگ j5 2015 – G530

 1. آواتار کامران والی نژاد

  کامران والی نژاد

  چیکارکنیم باتری دیرتر خراب بشه؟

  • آواتار محمد ترکاشوند

   محمد ترکاشوند

   کامران عزیز سلام
   در مورد سوالتون باید عرض کنم که شما نیاز دارید چند کار ساده رو انجام بدید تا باتری شما خراب نشه ک
   1 – در هنگام شارژ با گوشی کار نکنید
   2 – با گوشی به مدت طولانی بازی نکنید
   3 – نگذارید شارژ گوشی کمتر از 20% بشه و اجازه ندید که بیشتر از 80% بشه .
   4 – هرماه برای چند ساعت گوشی خودتون رو خاموش کنید . بهتره حداقل 6 ساعت خاموش باشه
   5 – گوشی خودتون رو توی محیط های گرم و در معرض نور خورشید قرار ندید
   6 – وقتی گوشی شما داغ کرد اون رو بزارید کنار و اجازه بدید اون خودش خنک شه

   اگر این مراحل رو انجام بدید هیچ مشکلی برای باتری شما پیش نمیاد و باتری عمر طبیعی خودش رو میکنه

 2. آواتار سید رضا

  سید رضا

  باتری پک داره؟

  • آواتار محمد ترکاشوند

   محمد ترکاشوند

   جناب سید رضای عزیز سلام
   بله . باتری پک داره

 3. آواتار مسعود

  مسعود

  باتری از مغاره گرفتم بازم خالی میکنه باتری شما اورجیناله یا مثل این خالی میکنه؟

  • آواتار محمد ترکاشوند

   محمد ترکاشوند

   مسعود جان سلام
   باتری شما که خالی میکنه دوتا دلیل داره یا اینکه باتری شما خراب هست و یا اینکه نیاز به ریکاوری داره تا گوشی شما بتونه درصد واقعی باتری رو تشخیص بده .
   در مورد قسمت دوم سوالتون باید خدمتتون عرض کنم که باتری رایااستور کاملا اورجینال هست . شما میتونید این باتری رو با 4 ماه گارانتی تعویض خرید کنید ، در ضمن برای اینکه خیال مشتری های رایااستور از خریدشون راحت باشه ، ما امکان 48 ساعت تست ( گارانتی بازگشت وجه ) رو گذاشتیم . یعنی شما می تونید تا 48 ساعت باتری رو تست کنید اگر کارایی مورد نظر شما رو نداشت ، تماس میگیرید و مبلغ پرداخت شما بدون هیچ گونه کسوراتی به شماره کارت شما واریز میشه .
   هر سوالی هم داشتین میتونید با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید .
   06642602977
   info@rayastor.ir
   از طریق پشتیبانی سریع در سمت راست

 4. آواتار سارا بهرامی

  سارا بهرامی

  بسیار عالی و کامل مرسی

 5. آواتار حمید

  حمید

  سلام اطلاعات باتری رو اشتباه درج کردید باتری J5 2015 2600میلی امپره. و یه سوال دیگه دارم: باتری مارک کوفنگ این مدل گوشی رو در فروشگاهتون دارین؟

  • آواتار محمد ترکاشوند

   محمد ترکاشوند

   حمید عزیز سلام
   از دقت نظر شما بسیار متشکریم .
   موردی که گفتید اصلاح شد . در مورد مدل کوفنگ نیز در حال حاضر موجود نداریم .
   ولی در صورتی که نیاز داشتید ، می تونیم برای شما موجود کنیم

   بازهم از شما متشکریم

 6. آواتار Sajad

  Sajad

  سلام ببخشید
  گارانتی هاتون واقعیه ؟؟؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا