عکس 108 مگاپیکسلی شیائومی می میکس آلفا منتشر شد

شیائومی می میکس آلفا

عکس 108 مگاپیکسلی شیائومی می میکس آلفا منتشر شد

شیائومی می میکس آلفا

شیائومی می میکس آلفا

شیائومی جدیدا عکسی منتشر کرده است که با دوربین 108 مگاپیکسلی گوشی هوشمند جدش مرتبط است . که احتمالا این تصویر که با کیفیت بالایی ثبت شده با گوشی می میکس آلفا گرفته شده است .

ابتدای سال 2019 بود که شرکت شیائومی طی اطلاعیه ای اعلام کرد که قصد تولید گوشی هوشمندی با دوربین 108 مگاپیکسلی ساخت سامسونگ را دارد . و حالا که زمان زیادی از آن اطلاعیه میگذرد ، ظاهرا به عرضه گوشی می میکس آلفا نزدیک شده ایم . بسیاری از تحلیل گران پیش بینی کرده اند که دوربین گوشی می میکس آلفا شیائومی به حسگر 108 مگاپیکسلی مجهز شود .

کمپانی شیائومی چندی پیش با انتشار تصاویری در شبکه اجتمایی ویبو از توانایی چشمگیر گوشی جدیدش ( می میکس ) در زمینه بزرگنمایی رونمایی کرد . در پست شیائومی ،، عبارت ((دورهی 100 مگاپیکسلی ها )) به زبان چینی ذکر و به وضوح 12,032 در 9,024  اشاره شده است. این وضوح تصویر تقریبا برابر آن چیزی است که یک حسگر 108 مگاپیکسلی میتوان ارائه بدهد.

شیائومی می میکس آلفا

نمونه ای از تصاویری که شیائومی منتشر کرده است_در ادامه مشاهده  کنید :

شیائومی می میکس آلفا

Xiaomi Mix Alpha

همان طور که در تصاویر بالا مشاهده کنید ، جزئیات تصاویر ثبت شده با گوشی می میکس به هنگام بزرگ نمایی بسیار قابل توجه می باشند . با این حال ، این را هم فراموش نکنید که تصاویر بالا در محیطی با نور پردازی کنترل شده ثبت شده اند ، تصاویری که با دوربین های 64 و 48 مگاپیکسلی و با وضوح کامل ثبت میشوند ، تنها در صورتی کیفیت مطلوب و خوبی را ارائه میدهند که در شرایط محیطی خاص با نور مستقیم باشد در غیر این صورت در برخی از محیط ها تصاویر ناامید کننده ای را ثبت میکنند . به هر حال باید منتظر باشیم ببینیم که در شرایط عادی نه در محیطی با نور کنتترل شده ، دوربین 108 مگاپیکسلی شیائومی چه عملکردی را از خود نشان میدهد .

حتما بخوانید   مشخصات و قیمت خرید هدفون بلوتوث کلومن K2

شیائومی می میکس آلفا

در واقع ، سوالی که در این جا به وجود می آید این است که کدام گوشی ( شیائومی می ۹ پرو 5G- می میکس آلفا ) از دوربین 108 مگاپیکسلی بهره میبرد ؟ چندی پیش مشخصات متناسب به دورربین گوشی شیائومی می ۹ پرو 5G بعد از فهرست شدن در TENAA  لو رفت . ظاهرا قرار است که گوشی شیائومی می ۹ پرو 5G به دوربین سه گانه ای که یکی از آن ها به حسگر 48 مگاپیکسلی و در نقش دوربین اصلی است مجهز شود . و همچنین این گوشی دارای دوربین تله فوتو با بزرگنمایی دوبرابر در کنار دوربینی با لنز فوق عریض قرار گرقفته است .

شیائومی می میکس آلفا

ولی در واقع ، پیش بینی ها حاکی از این است که گوشی که از دوربین 108 مگاپیکسلی بهره میبرد همان گوشی می میکس آلفا باشد . البته لازم به ذکر است که قرار نیست تنها ویژگی متمایز کننده و جذاب این گوشی فقط به دوربین 108 مگاپیکسلی ختم شود گفته میشود که کمپانی شیائومی از مدت ها پیش روی نمایشگری خاص و جدیدی کار میکند که به احتمال زیاد   این گوشی از این نمایشگر بهره بگیرد . به احتمال زیاد گوشی می میکس آلفا ( Xiaomi Mix Alpha ) همانند میت 30 پرو به نمایشگر آبشاری و با حاشیه بسیار بسیار کم مجهز شود . طبق شایعه ها نسبت نمایشگر گوشی می میکس آلفا به بدنه بیش از 100% درصد میباشد .

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها