عمر باتری آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس + جزئیات

عمر باتری آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس + جزئیات

چیزی که شواهد نشان می دهد  اینست که  عمر باتری آیفون ۱۱ با آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس بهتر از نسل قبل آنهاست  .  به تازگی جزئیات بیشتری درباره عمر باتری آیفون ۱۱ ، آیفون ۱۱ پرو با آیفون ۱۱ پرو مکس در مقایسه با نسل های قبل منتشر شده در ادامه با رایا استور مگ همراه باشید تا بیشتر در مورد این موضوع با هم صحبت کنیم .

عمرباتری آیفون 11

عمر باتری آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس + جزئیات

 چند مدت پیش رو که اپل از جدیدترین پرچمداران خود یعنی خانواده آیفون ۱۱ رونمایی کرد .  در این میان نکات بسیار جالبی در مورد عمر باتری آیفون ۱۱ گفته شده که تعجب افراد داخل سالن رو برانگیخته است .  شاید براتون جالب باشه که بدونید آیفون ۱۱ پرو مکس دارای قوی ترین باتری است که الان توی اپل  تولید شده است .

هر سه مدل جدید آیفون از باتری های با قدرت بسیار بالا برخوردار هستند .  قدرت باتری این سه مدل به گونه ای است که مسئولین اپل در مراسم دیشب بارها آن را تکرار کردند .  طبق گفته مهندسین اپل ، میزان شارژدهی  آیفون ۱۱ پرومکس 5 ساعت بیشتر از آیفون XS مکس است .   آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ معمولی هم به مراتب میزان شارژدهی بیشتری نسبت به آیفون XS و آیفون XR دارند .

 اپل در مراسم دیشب روش جدیدی را برای اندازه‌گیری میزان شارژدهی ارائه کرده است .  این روش جدید  به این صورت است که به جای آنکه محاسبات بر اساس مدت زمان مکالمه و مصرف اینترنت انجام شود ، اکنون بر اساس مدت زمان پخش صوت و تصویر انجام می گیرد .  در جدول زیر می توانید میزان شارژدهی باتری آیفون ۱۱ پرو مکس را در مقایسه با سایر مدل ها ببینید . همانطور  که در تصویر زیر مشاهده می کنید آیفون ۱۱ پرو مکس در مقایسه با سایر مدل ها از قدرت به مراتب بالاتری برخوردار است .

شارژر سریع ۱۸ واتی برای مدل‌های پرو و شارژر فوق آهسته ۵ واتی برای آیفون ۱۱

عمر باتری آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس + جزئیات

  بهتر است این نکته را هم بدانید که گوشی‌های آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس همراه با شارژر سریع ۱۸ واتی درون جعبه عرضه می شود که شما را قادر می سازند تا کمتر از نیم ساعت گوشی خود را ۵۰ درصد شارژ کنید .  در مراسم دیشب یک خبر بد هم شنیده شد و آن هم این بود که گوشی آیفون ۱۱ همراه با شارژر فوق آهسته ۵ واتی عرضه خواهد شد البته تمام مدل های آیفون ۱۱ از شارژ بی سیم پشتیبانی می کنند.

نظر شما چیست ؟

 آیا از عمر باتری آیفون های ۲۰۱۹ رضایت دارید ؟

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها