طرح پیش‌ فروش ایران خودرو دیزل آغاز شد + شرایط

در روزهای پایانی سال، ایران خودرو دو طرح فروش برگزار کرد. فروش فوق‌العاده این شرکت در روزهای گذشته برگزار شد. ایران خودرو دیزل نیز پیش‌فروش محصولات خود را از امروز آغاز می‌کند.

به گزارش رایااستور، شرکت ایران خودرو دیزل به مناسبت فرا رسیدن سال نو و در راستای تنظیم بازار، پیش‌فروش محصول آرنا پلاس را از روز چهارشنبه این هفته آغاز خواهد کرد.

بر این اساس اولین سری ثبت‌نام این محصول از روز چهارشنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۱۰ صبح به‌صورت اینترنتی و صرفا از طریق سایت فروش رسمی شرکت به نشانی esale.ikd.ir انجام خواهد گرفت. در این میان باید به این نکته نیز اشاره کرد که شرکت ایران خودرو دیزل پیش فروش دو محصول پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک و ون وانا را آغاز کرده است.

تاریخ شروع پیش‌فروش ون وانا، ساعت ۱۰ روز دوشنبه، ۲۲ اسفندماه اعلام شده است. ثبت‌نام پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک نیز از ساعت ۱۰ روز سه‌شنبه، ۲۳ اسفندماه آغاز شد.

برگزاری طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو

شرکت خودروسازی ایران خودرو در روزهای پایانی سال طرح‌های فروش مختلفی برگزار کرد. این شرکت در طرح پیشین خود، خودروهای هایما S7 پلاس، هایما S5 At6، سورن پلاس بنزینی و دنا پلاس اتوماتیک را عرضه کرد.

این طرح برای گروه متقاضیان عادی، مادران و جایگزینی خودروهای فرسوده، از روز چهارشنبه، ۱۷ اسفند برگزار شده است. داشتن حساب وکالتی برای متقاضیان عادی و موجودی حساب وکالتی برای خودروهای سواری ۱۳۰ میلیون تومان و برای خانواده هایما، ۴۰۰ میلیون تومان از جمله شروط ثبت‌نام در طرح فروش ایران خودرو بود. شرکت ایران خودرو، ساعت ۱۷ روز یکشنبه، ۲۱ اسفند‌ماه ۱۴۰۱، مراسم قرعه‌کشی تعیین برندگان فروش فوق‌العاده محصولات خود را برگزار کرد.

اخبار بیشتری بخوانید:

منبع: تجارت نیوز

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید