آمار تعداد ثبت نامی در طرح پیش فروش یکپارچه خودرو مرحله اول [+ جدول]

به‌گزارش رایااستور، تعداد زیادی متقاضی برای محصولات ایران خودرو در سامانه یکپارچه ثبت نموده‌اند (حدود ۸۰۰ هزار نفر)، به همین ترتیب، ظرفیت کل تولید این شرکت تا اواسط سال آینده پر می‌شود و احتمالاً نوبت ثبت نام در ماه اردیبهشت آغاز می‌شود. به منظور دریافت اطلاعات درباره تحویل خودروهای ثبت‌نامی، متقاضیان می‌توانند به سایت سامانه فروش یکپارچه مراجعه کرده و با درج رمز عبور خود، اطلاعات مورد نیاز را کسب کنند.

آمار تعداد ثبت‌نامی در طرح پیش‌فروش یکپارچه خودرو

خودروسازتعداد ثبت نام
ایران خودرو780,000
سایپا32,000
سایر خودروسازها124,000
مجموع936,000

سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد که نوبت دهی برای متقاضیان خودرو از شرکت‌های ایران خودرو، بهمن خودرو و آرین خودرو انجام شده است و در مورد این سه شرکت، باید برنامه تولید با لیست متقاضیان تطبیق داده شود.

این کار درحال‌انجام است و تا آخر هفته، مشتریان این شرکت‌ها می‌توانند با مراجعه به حساب کاربری خود و انتخاب گزینه “جزئیات سفارش”، اطلاعاتی درباره زمان تحویل خودرویشان را بدست آورند.

همچنین، قالیباف اعلام کرد که نوبت دوم ثبت‌نام خودرو در قالب طرح یکپارچه تخصیص خودرو به جای پایان بهار، در نیمه اردیبهشت انجام خواهد شد. اما کسانی که در نوبت اول این طرح ثبت نام کرده‌اند، تنها در صورتی می‌توانند در مرحله دوم خودرو ثبت‌نام کنند که ابتدا از طرح اول انصراف دهند.

بادنبال‌کردن صفحه فناوری ما، جدیدترین اخبار این حوزه را دنبال کنید.

پربازدیدترین مقالات مارا نیز دنبال کنید:

بهترین گوشی

بهترین دوربین گوشی

بهترین گوشی سامسونگ

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید