رسما زمان معرفی اولین گوشی تاشو وان پلاس اعلام شد + جزئیات

زمان معرفی اولین گوشی تاشو وان پلاس اعلام شد.

به گزارش رایااستور، رویداد بزرگ وان پلاس شامل محصولات زیادی بود. یکی از این محصولات را می‌توان یک تازه وارد دانست.

اولین تبلت OnePlus با نام OnePlus Pad رسما معرفی شد و به نظر می رسد که حدود ۶ ماه دیگر باید یک اولین دیگر از این برند چینی ببینیم. بله، رسما تایید شد که اولین گوشی تاشو وان پلاس تابستان ۱۴۰۲ معرفی خواهد شد.

اولین گوشی تاشو وان پلاس

هر چند که وان پلاس تایید کرده که گوشی‌های تاشو این شرکت تا چارک سوم سال ۲۰۲۳ یعنی معادل تایستان ۱۴۰۲ عرضه خواهند شد، اما هیچ اطلاعات رسمی دیگر از این محصولات نداریم. مثلا نه اسم آن‌ها را می‌دانیم، نه طراحی، نه مشخصات و قطعا نه قیمت گوشی تاشو وان پلاس را!

با این حال یک رندر ساده از آن چیزی شاید و فقط شاید، گوشی تاشو وان پلاس باشد داریم. در حقیقت این رندر با تکرار طراحی دوربین مشهور سری وان پلاس ۱۱ و نمای جلویی گوشی تاشو اوپو Find N2 همراه است. باید گفت که حدس خیلی بیراهی هم نیست ولی هیچ چیز در این مرحله قطعی نیست و شاید خروجی محصول نهایی کاملا متفاوت باشد.

از نظر نام‌گذاری اما این گوشی‌ها را می‌توان OnePlus V Fold و OnePlus V Flip نامید، زیرا این نام‌ها قبلاً توسط CNIPA – اداره مالکیت معنوی چین – رسما ثبت شده اند.

گوشی‌های تاشو وان پلاس V Fold و V Flip احتمالا بر اساس Find N2 و Find N2 Flip عرضه شوند. این حدس با توجه به همکاری نزدیک‌ Oppo با OnePlus وجود دارد. عرضه محصولات تاشو وان پلاس به بازار گوشی های تاشو تنوع بیشتری خواهد داد، هر چند که این محصولات شاید نمونه‌های کاملا جدید نباشند اما بازار جهانی هنوز گوشی‌های تاشو اوپو را تجربه نکرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید