افت شدید بازار خودرو قیمت دنا اتوماتیک را به زیر 900 میلیون تومان آورد!

یکی از خودروهای پرفروشی که مانند دیگر خودروها در روزهای اخیر گران شده دنا اتومات است که قیمتش به نزدیکی های ۱ میلیارد هم رسید اما در چند روز اخیر روند کاهشی داشت و امروز نسخه مشکی و گران تر آن هم به زیر ۹۰۰ میلیون آمد.

به گزارش رایااستور، دنا اتوماتیک هم در کنار دیگر خودروهای بازار، که در چند وقت اخیر با افزایش قیمت های عجیب و غریبی روبه‌رو بودند، گران شد و حتا به نزدیکی های ۱ میلیارد هم رسید، اما طی روزهای اخیر که همه خودروها ارزان شدند، دنا هم روند متفاوتی را طی نکرد و از قیمتش کم شد و حالا حتا نسخه مشکی اش هم به زیر ۹۰۰ میلیون رسید که البته باز هم برای چنین خودرویی این مقدار پول زیاد است.

با ادامه این روند کاهشی قیمت همه خودروها کمی تعدیل می شود، اما باز هم نسبت به مقدار واقعی‌شان فاصله زیاد است و به یک فکر اساسی نیاز است تا قیمت ها معقول تر شود.

تغییرات قیمت خودروهای صفر ایران خودرو

امروز هم مثل بیش تر روزهای قبل، بیش ترین نوسان ها مربوط به خانواده ۲۰۷ بود، اما این بار برخلاف چند وقت اخیر، مسیر بازار رو به پایین است و ۲۰۷ها هم با افت قیمت همراه بودند. به طور کلی، ۲۰۷ها هم در افزایش قیمت ها زیاد رشد می کنند و هم در کاهش قیمت ها با شیب بیش تری ارزان می شوند.

نام محصولقیمت دیروز (تومان)قیمت امروز (تومان)
سورن پلاس فول۶۳۸,۰۰۰,۰۰۰۶۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۰۶ تیپ ۳۵۹۳,۰۰۰,۰۰۰۵۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۰۷ مولتی کالر سفید-قرمز۸۷۵,۰۰۰,۰۰۰۸۳۲,۰۰۰,۰۰۰
رانا پلاس پانوراما۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰۶۲۲,۰۰۰,۰۰۰
تارا دنده ای مشکی۷۹۶,۰۰۰,۰۰۰۷۶۲,۰۰۰,۰۰۰

اخبار بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید