قیمت خودرو

قیمت کارخانه‌ای خانواده پژو پارس افزایش خواهد یافت؟

رایااستور | خوشبختانه در چند وقت اخیر شورای رقابت به دید خودش توانسته مشکل بهانه تراشی برای افزایش قیمت خودروهای داخلی را حل کند. به همین دلیل دست به کار شده و حالا تمام تلاش خودش را می کند تا تک به تک محصولات تولید داخل را گران تر برای خریدار تمام کند.

در راستا افزایش قیمت کارخانه ای تولیدات داخل، خودروسازان نیز از عملکرد شورای رقابت راضی می شوند و بدون تاخیر، تعهدات خود را به افرادی که تکمیل وجه کنند تحویل می دهند.

حالا هم پس از افزایش قیمت شدید خانواده دنا، ۲۰۷، تارا، ساینا و … نوبت به یکی از پرفروش ترین محصولات تولید داخل یعنی پژو پارس رسیده تا با اضافه شدن چند آپشن ایمنی به آن، بهانه کافی برای افزایش قیمت بیش از ۱۰۰ میلیون تومانی برایش وجود داشته باشد.

به این ترتیب خطر افزایش قیمت از این به بعد مشتریان پارس را نیز تهدید می کند و آن ها را بین دو لبه قیچی که یکی از آن ها تکمیل وجه با قیمت جدید و دیگری انصراف از خرید خودرو است قرار می دهد.

قیمت کارخانه‌ای خانواده پژو پارس افزایش خواهد یافت؟

قیمت های جدید خانواده پارس

با وجود این که در مورد قیمت های جدید و میزان افزایش های در نظر گرفته شده مطمئن نیستیم اما لیست قیمت تمام شده کارخانه ای جدیدی به دستمان رسیده که نهایتاً تا چند روز آینده صحیح و یا غلط بودنش مشخص می شود.

نام خودروقیمت قدیم کارخانه ایقیمت جدید کارخانه ای (غیرقطعی)میزان افزایش قیمت
پارس سال XUP۲۹۴,۰۰۰,۰۰۰۴۱۱,۰۰۰,۰۰۰۱۱۷,۰۰۰,۰۰۰
پارس سال سفارشی۳۰۹,۰۰۰,۰۰۰۴۳۳,۰۰۰,۰۰۰۱۲۴,۰۰۰,۰۰۰
پارس سال سفارشی ELX۳۳۴,۰۰۰,۰۰۰۴۶۷,۰۰۰,۰۰۰۱۳۳,۰۰۰,۰۰۰

با مشاهده اختلاف قیمت های ایجاد شده متوجه می شویم که قرار است مجدداً بسیاری از متقاضیان خرید پژو پارس مانند مشتریان دیگر خودروهای داخلی با مشکل تکمیل وجه مواجه شوند و تحت فشار قرار بگیرند.

به هر حال تمام شنیده ها در مورد افزایش قیمت خانواده پارس هنوز به صورت رسمی تایید و یا تکذیب نشده و به همین دلیل نمی توانیم با قاطعیت در مورد صحت آن صحبت کنیم.

اما توجه داشته باشید که تمام شایعات قبلی در مورد قیمت جدید محصولات داخلی، مونتاژی و وارداتی به واقعیت تبدیل شدند و درصد بسیار ناچیزی از اخبار بودند که دروغ از آب درآمدند.

علی ترکاشوند

عضو تحریریه رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *