افزایش 100 میلیونی قیمت تیگو با شرایط فروش جدید مدیران خودرو

بازار امروز خودروهای داخلی و خارجی با افت همراه بود، اما در این میان، مدیران خودرو شرایط فروش جدیدی برای محصولات خود اعلام کرد که همین قضیه منجر شد تا تیگو ۸ پرومکس حدود ۱۰۰ میلیون در بازار آزاد گران شود.

به گزارش رایااستور، امروز با وجود افزایش ۸۰۰ تومانی قیمت ارز اما هم چنان با یک بازار کاهشی رو به رو هستیم و علت این قضیه هم جو روانی به وجود آمده برای این بازار پرحاشیه است.

شاید قضیه افت قیمت روزانه خودروها برای بسیاری خوشایند نباشد اما همه می دانیم که متعادل شدن قیمت ها در کنار این جو روانی کاهشی می تواند بازار پر جنب و جوش و بهتری را برای خریدار و فروشنده فراهم کند.

در این بازار کاهشی، مدیران خودرو شرایط فروش جدیدی برای محصولات ام وی ام و فونیکس ارائه کرد که در آن فروش قسطی نیز تعریف شده بود. البته لازم به ذکر است که این شرایط فروش فقط برای کسانی است که در سامانه یکپارچه ثبت نام کردند و نمایندگی ها نمی توانند پروسه ثبت نام را پیش ببرند.

با این وجود که فقط افراد معدود ثبت نام کرده در سامانه یکپارچه امکان خرید از این شرایط فروش را دارند اما باز هم می توان آثار آن را در بازار آزاد دید. برای مثال با وجود افت قیمت دیگر خودروها اما بیشتر محصولات مدیران تغییر قیمتی نداشتند و در میان آن ها حتی تیگو ۸ پرومکس حدود ۱۰۰ میلیون گران تر هم شد.

اخبار بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید