افیلیت دیجیکالا 728 در 90

برنامه‌های خودروسازی فردا موتورز برای عرضه محصولات جدید

شرکت فردا موتورز که چند سالی است در زمینه تولید و مونتاژ خودروهای سواری فعالیت دارد، به تازگی نسخه جدید کراس اوور SX5 را با تغییرات فنی معرفی کرده است.

از این رو، محمدرضا آریان نژاد، معاونت برندینگ و بازاریابی فردا موتورز توضیحاتی را در مورد فروش SX5 پلاس و محصولات جدید این شرکت خودروساز خصوصی ارائه داده است.

به گزارش رایااستور، کراس اوور SX5 که با نشان FMC در کارخانه های سمنان و بروجرد فردا موتورز تولید می شود، پرفروش ترین محصول این خودروساز بخش خصوصی است. حال فردا موتورز نسخه جدیدی از این کراس اوور خانوادگی را معرفی کرده و عرضه آن را به صورت رسمی در نمایندگی های مجاز خود آغاز نموده است.

معاونت برندینگ و بازاریابی فردا موتورز در مورد محصول SX5 توضیح داد: «در سال های فعالیت فردا موتورز، SX5 در جایگاه پرفروش ترین محصول این شرکت قرار گرفت و به دلیل داشتن ابعاد بزرگ تر و طراحی مناسب نسبت به رقبا، استهلاک پایین و شرایط فروش منعطف همیشه مورد توجه مشتریان بوده است.

با این حال، ما در فردا موتورز به دنبال افزایش رضایت مشتریان بوده و خواسته ایم با ارتقای خود و محصولات‌مان، سطح بیش تری از نیاز مشتریان را برآورده کنیم. در همین راستا چند وقتی است که SX5 ارتقایافته را به مشتریان تحویل می دهیم. SX5 ارتقایافته در بخش کیفیت متریال کابین، تریم داخلی، قابلیت های نمایشگر خودرو، سیستم تهویه و کیفیت رنگ نسبت به نسخه های قبلی ارتقا داشته و در اواخر بهمن ۱۴۰۱ دیدیم که از شرایط فروش SX5 هم استقبال خوبی از این خودرو شده است».

آریان نژاد در مورد اضافه شدن SX5 پلاس به سبد محصولات این شرکت بیان کرد: «ما برای این که طیف گسترده تری از مشتریان را به سمت خود جذب کنیم، محصولات پرفروش SX5 را با تغییرات فنی و امکاناتی همراه کردیم و امروز نسخه SX5 پلاس را هم برای عرضه به مشتریان داریم. SX5 پلاس به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژر با فناوری میتسوبیشی مجهز شده است و جعبه دنده CVT آن ارتقا پیدا کرده است و به مراتب شتاب و قابلیت حرکتی بهتری را نسبت به نسخه تنفس طبیعی به مشتریان ارائه می دهد.

SX5 پلاس در کنار تمام امکانات رفاهی و ایمنی که در SX5 ارتقایافته وجود دارد به کیسه هوای کناری و پرده ای جلو (مجموع ۶ کیسه هوا)، صندلی برقی ۶ حالته راننده و ۴ حالته شاگرد، استارت دکمه ای، رینگ آلومینیومی ۱۸ اینچی و… مجهز شده است. در SX5 پلاس سیستم تعلیق نیز ارتقا پیدا کرده است و سعی کرده ایم با تیپ توربوشارژر SX5، همچنان خودرویی کم مصرف و کم استهلاک را به خانواده ارائه دهیم.»

وی در مورد روند عرضه محصولات سواری فردا موتورز اعلام کرد: «در حال حاضر، فروش SX5 پلاس با قیمت علی‌الحساب یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان در نمایندگی های مجاز فردا موتورز آغاز شده است و مشتریان می توانند با شرایط فروش منعطف نقدی و اقساطی، این کراس اوور خانوادگی را با موعد تحویل ۹۰ و ۱۲۰ روز کاری خریداری کنند.

در شرایط فعلی که شاید به خاطر نوسان های اقتصادی، فروش خودرو برای شرکت ها آسان نباشد، فردا موتورز سعی دارد تا روندی شفاف و آسان را برای فروش محصولاتش به مشتریان ارائه دهد. ما در اواخر بهمن ماه گذشته، SX5 ارتقایافته را با قیمت مصوب و شرایط فروش منعطف از طریق شبکه نمایندگی ها عرضه کردیم و حال SX5 پلاس را در ابتدای اسفند ۱۴۰۱ آماده فروش نموده ایم.»

محمدرضا آریان نژاد در پایان گفت: «در کنار SX5 پلاس، همچنان SX5 ارتقایافته با پیشرانه تنفس طبیعی در کارخانه های فردا موتورز تولید می شوند. همچنین برنامه داریم به زودی عرضه T5 و سوبا M4 را هم داشته باشیم. در حال حاضر، سبد محصولات فردا موتورز شامل SX5 ارتقایافته، SX5 پلاس، T5 و سوبا M4 می شود و این خودروها در مدار تولید دو کارخانه این شرکت هستند و می خواهیم تا در سال ۱۴۰۲ در کنار حفظ این خودروها در سبد محصولات‌مان، خودروهای جدیدی دیگری را در کلاس کراس اوورها و سدان ها به بازار معرفی کنیم.»

بیشتر بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید