تاریخ و ساعت قرعه کشی ایران خودرو اعلام شد + جزئیات

زمان برگزاری مراسم قرعه کشی ایران خودرو مشخص شد.

تاریخ و ساعت برگزاری مراسم قرعه کشی ایران خودرو در قالب طرح پیش فروش متقاضیان عادی و طرح ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و خودروهای فرسوده غیر تاکسی اعلام شد.

به گزارش رایااستور، در جدیدترین طرح پیش فروش گروه صنعتی ایران خودرو، چهار محصول وانت آریسان دوگانه سوز، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU7 با موعد تحویل از چهار تا 12 ماهه عرضه گردیده است.

این طرح ویژه متقاضیان عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده بوده و مشتریان عادی جهت شرکت در این طرح فروش نیاز به افتتاح حساب وکالتی داشته و بخشی از وجه پیش خرید خودرو در این حساب بلوکه شد و پس از اعلام نتایج و مشخص شدن لیست نهایی برندگان، افرادی که برنده نشده‌اند می‌توانند مبلغ بلوکه شده را از حساب خود خارج کنند و همچنین افرادی که در قرعه‌کشی برنده شده‌اند بایستی با تکمیل الباقی وجه پیش خرید خود را نهایی کنند.

مراسم قرعه کشی محصولات شرکت ایران خودرو در قالب طرح پیش فروش متقاضیان عادی طرح ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و فرسوده غیر تاکسی نیز روز سه‌شنبه مورخه 25 بهمن‌ماه ساعت 11 در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار می شود.

بیشتر بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش نظرات (4)