مراحل تحویل خودرو از امروز آغاز می‌شود [نوبت خود را بررسی کنید]

به‌گزارش رایااستور، وزیر صمت امروز در مصاحبه‌ای اعلام کرد که باتوجه به ثبت‌نام 900 هزار نفر در سامانه یکپارچه خودرو در سال گذشته، فراخوان شش شرکت خودروسازی از دیروز اعلام شد و از امروز فرآیند تحویل خودرو آغاز شده است.

وی ادامه داد: متقاضیانی که ثبت‌نام کرده‌اند بر اساس نوبت خود باید به شرکت‌های خودروساز مراجعه کنند و بعد از عقد قرارداد ممکن است در همین هفته خودروی خود را تحویل بگیرند.

وزیر صمت افزود: متقاضیان پس از تکمیل فرآیند پرداخت وجه و دریافت پلاک می‌توانند خودروی خود را دریافت کنند.

وی درباره شرکت ایران خودرو و بهمن موتور گفت در یکی دو روز آینده این خودروسازها موعد تحویل خودروها را برای متقاضیان اعلام خواهند کرد.

فاطمی امین ادامه داد: متقاضیان خرید خودرو می‌توانند از 16 اردیبهشت در مرحله جدید ثبت‌نام شرکت کنند. این مرحله هم همچون نوبت قبل به صورت نوبت‌دهی خواهد بود و تمامی متقاضیان خودرو دریافت خواهند کرد.

وی افزود: تمام متقاضیان خودروهای شرکت سایپا و مدیران خودرو تا سه ماه آینده خودروی خود را تحویل می‌گیرند و کرمان موتور شش ماه فرصت دارد تا خودرو را به متقاضیان تحویل دهد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه بخشی از خودروها در گمرک در انتظار ترخیص و بخشی در حال حمل‌ هستند، گفت: به نظر می رسد در روزها و هفته‌های آینده عرضه خودروهایی که در گمرک موجود است، انجام و جریان این مسیر روان شود.

از هفته آینده دعوتنامه خودروها ارسال می‌شود

وزیر صمت اعلام کرد: هفته آینده دعوتنامه برای ثبت‌نام‌کنندگان خودروهای داخل ارسال می‌شود.

کسانیکه نوبتشان تا پایان تابستان است، قرارداد می‌بندند و کسانی که مهر به بعد نوبت دارند، می‌توانند پول خود را از بلوکه خارج کنند، اما نوبت‌شان حفظ می‌شود.

بادنبال‌کردن صفحه فناوری ما، جدیدترین اخبار این حوزه را دنبال کنید.

پربازدیدترین مقالات مارا نیز دنبال کنید:

بهترین گوشی

بهترین دوربین گوشی

بهترین گوشی سامسونگ

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید