تصاویر آیفون ۱۵ منتشر شد | جزئیاتی درباره طراحی و ویژگی‌ها

در ماه فوریه، آیفون ۱۵ پرو آینده را در برخی رندرهای خشن مبتنی بر CAD و سپس دوباره در «رنگ قهرمان» آن یعنی قرمز تیره، دیدیم، اما امروز همان رندرهای قبلی با بسیاری دیگر بازگشته‌اند و به جرات می‌توانیم بگوییم، کیفیت بالایی دارند.

به گزارش رایااستور و به نقل از وب‌سایت جی‌اس‌ام آرنا، در اینجا نگاهی به گوشی هوشمند پیشرفته بعدی اپل که قرار است به احتمال فراوان در ماه سپتامبر عرضه شود، می‌اندازیم.

آیفون ۱۵ پرو دارای قاب تیتانیومی با طراحی لبه‌های گردتر خواهد بود که بسیاری امیدوارند نگرانی‌های کاربران در مورد مدل‌های فعلی و لبه‌های تیز آنها را برطرف کند!

2345

اندازه برآمدگی‌های دوربین یک بار دیگر بزرگ‌تر و برآمدگی کلی ضخیم‌تر می‌شود. جالب اینجاست که آیفون ۱۵ پرو مکس دارای برآمدگی دوربین کوچک‌تری نیز است که شایعه شده لنز زوم پریسکوپ دارد.

3245363452

طبق شایعات گذشته، دوربین‌های آیفون ۱۵ پرو دارای «فناوری حسگر کاملاً جدیدی هستند که نور بیشتری را جذب می‌کند و نوردهی بیش از حد یا کم نوردهی را در تنظیمات خاص کاهش می‌دهد.»

432543254

همه مدل‌های آیفون ۱۵ دارای پورت‌های USB-C خواهند بود، اما سریع‌ترین شارژ به کابل‌های USB-C که توسط اپل تأیید شده‌اند، محدود می‌شود.

3245363452

دکمه‌های ولوم و بی‌صدا لمسی خواهند بود، نه واقعی. ولوم دارای دو موتور لمسی خواهند بود که به تقلید از فشار دادن دکمه اختصاص داده شده‌اند. کلید بی‌صدا یک دکمه لمسی خواهد بود، نه دیگر یک سوئیچ کشویی.

34532

حاشیه‌های آیفون ۱۵ پرو از همه طرف فقط ۱.۵۵ میلی‌متر است و شیشه صفحه نمایش انحنای ظریفی دارد و به شکلی مشابه به شیشه پشتی، به طور یکپارچه به قاب تیتانیومی منتقل می‌شود.

325435524

حاشیه‌های نازک‌تر، آیفون ۱۵ پرو را کمی باریک‌تر از مدل قبلی خود می‌کند، زیرا اندازه صفحه نمایش ثابت می‌ماند. ابعاد مدل جدید ۱۴۶.۴۷ در ۷۰.۴۶ در ۸.۲۴ در مقایسه با ۱۴۷.۶ در ۷۱.۴۵ در ۷.۸۴ آیفون ۱۴ پرو میلی‌متر است.

32345

در کنار رنگ قرمز تیره «قهرمان»، گوشی در رنگ‌های سفید، مشکی فضایی و طلایی عرضه می‌شود.

اخبار بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید