تمدید فرصت افتتاح حساب وکالتی برای شرکت در قرعه‌کشی ایران‌خودرو

فرصت افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه برای شرکت در قرعه کشی ایران خوردو تا پایان ساعت ۲۴ ، روز چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه تمدید شد.

به گزارش رایااستور، جدیدترین اخبار درباره قرعه کشی ایران خودرو را در ادامه بخوانید.

فرصت افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه برای شرکت در قرعه‌کشی ایران‌خودرو تا پایان ساعت ۲۴، روز چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه تمدید شد.

براساس اعلام شرکت ایران‌خودرو برای آن دسته از متقاضیانی که موفق به تبدیل حساب به وکالتی و واریز وجه (حداقل 90 میلیون تومان) نشده‌اند، تا پایان ساعت 24، روز چهارشنبه 19 بهمن ماه این فرصت تمدید شد.

بر همین اساس به‌منظور فراهم‌سازی شرایط لازم برای دستیابی مشتریان واقعی و مصرف‌کنندگان به خودرو، بخشی از وجه خودرو در حساب وکالتی که توسط متقاضیان نزد بانک‌های ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات افتتاح کرده‌اند، مسدود می‌شود و پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی و مشخص شدن فهرست برندگان، متقاضیانی که برنده نشده‌اند، می‌توانند نسبت به برداشت از حساب اقدام کنند و مشتریان منتخب در قرعه‌کشی با تکمیل وجه مطابق پیش‌پرداخت اعلامی در بخش‌نامه نسبت به انتقال وجه از طریق درگاه رسمی ایران‌خودرو و تکمیل ثبت‌نام اقدام کنند.

ایران‌خودرو هم‌زمان با فرا رسیدن دهه فجر، طرح بزرگ پیش‌فروش محصولات خود را با عرضه تعداد قابل‌توجهی خودرو اجرا کرده است، در این طرح، چهار محصول «وانت آریسان دوگانه‌سوز»، «راناپلاس»، «سورن‌پلاس بنزینی» و «پارس با موتور XU7P» با موعد تحویل از چهارماهه تا یک‌ساله با اختصاص سود مشارکت عرضه شده است، این طرح برای سه گروه متقاضیان عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده فعال است.

بیشتر بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش نظرات (2)