ایران خودرو مهلت واریز وجه فروش فوق العاده خود را تمدید کرد

به‌گزارش رایااستور، ایران خودرو اعلام کرد مهلت واريز وجه محصولات ثبت‌نامی در سامانه يكپارچه تخصيص اولويت وزارت صمت در روش فروش فوق‌العاده از 7 روز به 10 روز افزايش یافت و بنابراین مشترياني كه پيامك واريز وجه از سوی این شركت دريافت کرده‌اند، می‌توانند از روز چهارشنبه مورخ 1402/01/30 الی روز شنبه مورخ 1402/02/09 نسبت به واريز وجه اقدام کنند.

طبق اطلاعات منتشر شده، پس از ارسال پیامک توسط ایران خودرو و تکمیل وجه توسط متقاضیان، بیش از سه هزار دستگاه خودرو از اولویت‌های اعلامی تیرماه، پس از تعطیلات عید فطر تحویل مشتریان خواهد شد.

گروه صنعتی ایران خودرو آمادگی خود را برای ارسال پیامک به اولویت‌های تیر و مردادماه سال جاری به منظور ورود به سایت فروش اینترنتی این شرکت و تکمیل وجه و ثبت نام از امروز ۳۰ فروردین ماه اعلام کرده است.

تا پایان روز ۲۹ فروردین‌ماه، اسامی متقاضیان خودرو که از طریق سامانه یکپارچه به ثبت‌نام اقدام کرده‌اند، از طریق این سامانه و به صورت اولویت بندی شده اعلام شد.

این گزارش می‌افزاید، پس از ارسال پیامک توسط ایران خودرو و تکمیل وجه توسط متقاضیان، بیش از سه هزار دستگاه خودرو از اولویت‌های اعلامی تیرماه، پس از تعطیلات عید فطر تحویل مشتریان خواهد شد و برنامه ریزی تحویل بخش عمده‌ای از اولویت‌های تیرماه نیز زودتر از موعد، انجام خواهد شد.

بدیهی است، ایفای مابقی تعهدات نیز براساس اولویت بندی تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

بادنبال‌کردن صفحه فناوری ما، جدیدترین اخبار این حوزه را از رایااستور دنبال کنید.

پربازدیدترین مقالات مارا نیز دنبال کنید:

بهترین گوشی

بهترین دوربین گوشی

بهترین گوشی سامسونگ

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید