طرح پیش فروش کوییک و ساینا S تمدید شد + جدول

طرح پیش فروش کوئیک و ساینا S شرکت خودروسازی سایپا تمدید شد.

به گزارش رایااستور، شرکت سایپا مهلت افتتاح حساب وکالتی و همچنین واریز وجه را تا ساعت 13 روز چهارشنبه 19 بهمن تمدید کرد. طبق اطلاعیه این شرکت مهلت ثبت‌نام در این طرح تمدید شده و متقاضیان از ساعت 9 صبح پنج‌شنبه اقدام ثبت‌نام کنند.

جدول شرایط طرح پیش فروش سایپا بدون قرعه‌کشی

پیش فروش سایپا
پیش فروش سایپا

شرکت سایپا به مناسبت دهه فجر از هفته گذشته ۱۳ بهمن ماه، در قالب پیش‌فروش یکساله چهار محصول خود را عرضه نمود و متقاضیان عادی که تا ساعت ١۵ روز چهارشنبه ۱۲ بهمن وجه خودرو را واریز کرده‌ بودند و امکان شرکت و حضور در این طرح پیش فروش را داشتند.

چهار محصول ساینا S دوگانه‌سوز، کوییک مدل GX، کوییک R اتوماتیک و کوییک R مدل GX در قالب طرح پیش فروش یکساله در این طرح عرضه شدند.

در ادامه به دلیل محدودیت زمانی و درخواست مشتریان برای حضور در طرح پیش‌فروش محصولات سایپا، این گروه خودروسازی مهلت افتتاح حساب وکالتی و همچنین واریز مبلغی از وجه خودرو، تا ساعت ۱۳ فردا چهارشنبه ۱۹ مصادف با بهمن ماه تمدید کرده است.

با توجه به این موضوع امکان ثبت‌نام که تا زمان تکمیل ظرفیت در نظر گرفته شده بود، مجددا از ساعت ۹ صبح پنجشنبه ۲۰ بهمن 1401 سامانه ثبت‌نام اینترنتی باز می‌گردد و متقاضیانی که حساب وکالتی را در موعد مقرر افتتاح و وجه خودرو را به میزان مندرج در بخشنامه در حساب مسدود کرده باشند و شرایط ثبت‌نام را احراز نموده باشند، به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا مراجعه کرده و تا زمان تکمیل ظرفیت می‌توانند اقدام به ثبت‌نام کنند.

بیشتر بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش نظرات (2)