تولید انبوه خودرو دنا پلاس فول آپشن با نام جوانان استارت خورد

به گزارش رایااستور، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه با بهبود مشخصات و کیفیت محصولات در مسیر افزایش رضایتمندی مشتریان گام برمی‌داریم، اعلام کرد: به‌زودی عرضه خودرو جدید تارای سال که طبق نظرات مشتریان بهبود یافته از طریق بورس کالا عرضه خواهد شد.

مهدی خطیبی در مراسم تولید انبوه دو محصول دنا پلاس و تارای سال با بیان اینکه در محصول دنا پلاس جوانان تغییرات اساسی نسبت به نسخه قبلی ایجاد شده، گفت: قوای محرکه جدید (موتور جدید پرقدرت EFP با گشتاور ۲۴۰ نیوتن متر و گیربکس شش سرعته) و افزودن سیستم‌های جدید کی لس، سنسور نور و باران، سامانه پایش فشاد باد تایرها و… در مسیر تحقق خواست مشتریان صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۰ بهبود در محصول تارای سال نسبت به نسخه پیشین ایجاد شده، گفت: هر اقدامی که در گروه صنعتی ایران خودرو در مسیر توسعه محصولات انجام می‌شود، براساس خواست مشتریان و به خصوص نسل جوان است.

دنا پلاس فول آپشن توربو اتوماتیک

خطیبی تصریح کرد: باید به گونه‌ای تولیدات را دنبال کنیم که مصرف کنندگان و به ویژه جوانان بتوانند لذت کافی را از رانندگی ببرند.

وی افزود: در کنار بهینه‌سازی که در زمینه ویژگی‌های فنی و عملکردی خودروها صورت گرفته، تنوع رنگ نیز در محصولات براساس نیاز مصرف کنندگان اعمال شده است که سبب افزایش جذابیت آن برای قشر جوان شده است.

خبرهای بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید