جزئیات دور جدید پیش‌فروش سایپا بهمن 1401 + شرایط

زمان دور جدید طرح پیش فروش شرکت سایپا اعلام شد.

براساس اطلاعیه شرکت خودروسازی سایپا مرحله جدید پیش فروش 4 محصول این شرکت فردا پنج‌شنبه 20 بهمن‌ماه 1401 آغاز خواهد شد.

به گزارش رایااستور، متقاضیان محترم از ساعت 9 صبح روز پنج شنبه مورخ 1401/11/20 در صورتی که مطابق فرآیند اعلام شده دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخشنامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق محدودیت‌های این بخشنامه باشند، میتوانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا، پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکميل ظرفيت اقدام نمایند.

شرایط ثبت‌نام طرح پیش فروش سایپا

براساس بخشنامه جدید سایپا، متقاضيان می‌توانند از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه، 20 بهمن 1401، در این طرح ثبت‌نام کنند. کسانی شرایط ثبت‌نام در طرح پیش فروش سایپا را دارند که دارای حساب وکالتی و موجودی به ميزان 120 میلیون تومان جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرايط ثبت نام مطابق محدوديت‌های اين بخشنامه باشند.

در این مرحله از طرح پیش فروش شرکت خودروسازی سایپا؛ کوییک R مدلGX، کوییک مدل GX، کوییک R اتوماتیک و ساینا s عرضه خواهد شد. بر اساس جدول بالا، قیمت خودرو در این طرح مطابق با قیمت روز خودرو حساب حساب می‌شود.

متقاضیان شرکت در طرح پیش فروش سایپا می‌توانند با ورود به سايت فروش گروه خودروسازی سايپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دريافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سايت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمايند.

فرصت ثبت نام در طرح پیش فروش سایپا به پایان رسیده است و فقط متقاضيانی امکان ثبت سفارش در این طرح را دارند که تا ساعت 13 روز چهارشنبه مورخ 1401/11/19 تمام فرايندهای اعلام‌شده را تکميل کرده باشند.

جزئیات دور جدید پیش‌فروش سایپا ویژه دهه فجر + شرایط
جزئیات دور جدید پیش‌فروش سایپا ویژه دهه فجر + شرایط

بیشتر بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید