جزئیات فروش اقساطی کرمان موتور اعلام شد + شرایط

کرمان موتور طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که فروش اقساطی تمام محصولات خود را به جز پیکاپ T8 از 14 مرداد 1402 برای تمام متقاضیان محصولات این شرکت، بدون هیچ محدودیت و شرایطی آغاز کرده است.

به گزارش رایااستور، پس از اعتراضات گسترده متقاضیان خودروهای مونتاژی که در دور دوم سامانه یکپارچه نتوانستند خودروهای مد نظر خود را در این سامانه نام‌نویسی کرده‌اند خودرو تعلق می‌گیرد، اما افرادی که در این دوره خودرو به آن‌ها تعلق نگرفته است در دور سوم در اولویت هستند.

حال کرمان موتور طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که تمام محصولات خود را به جز پیکاپ T8 در قالب طرح فروش اقساطی برای تمام افراد، بدون هیچ شرایط و محدودیت خاصی را از 14 مرداد 1402 آغاز کرده است.

کرمان موتور به دنبال خریدار

تعداد انصراف‌ از خرید خودروهای کرمان موتور به حدی بود که کرمان موتور با ظرفیت اضافی و مازاد مواجه شد و در چنین شرایطی این خودروساز خصوصی برای جلوگیری از ضرر خود تصمیم گرفت تا محصولات خود را با پیشنهادات جذابی به بازار عرضه کند تا شاید بتواند با ارائه مزیت‌های رقابتی حجم فروش خود را افزایش دهد.

روز چهارشنبه مورخ 11 مرداد 1402، کرمان موتور طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تمام محصولات خود را به جز پیکاپ T8 به صورت اقساطی از امروز 14 مرداد لغایت 31 مرداد 1402 توسط سایت خود به فروش خواهد رساند.

کرمان موتور در این طرح تمام محصولات خود به جز پیکاپ T8 را در قالب دریافت یک مرحله پیش پرداخت و اقساط 18 ماهه، 24 ماهه و 30 ماهه در اختیار جاماندگان ادوار گذشته سامانه یکپارچه که متقاضی محصولات این شرکت هستند، می‌گذارد.

همچنین مدیر سامانه یکپارچه اعلام کرد که فروش هر گونه خودروی داخلی و مونتاژی در خارج از ساختار سامانه یکپارچه غیرقانونی است و کرمان موتور هم در پیروی از این دستور فروش اقساطی محصولات خود را در سایت شرکت متوقف و فروش محصولات خود را به سامانه یکپارچه منتقل کرد.

ثبت نام فروش اقساطی این شرکت برای عموم افراد آزاد است، اما همزمان این شرکت برای جاماندگان دور دوم سامانه یکپارچه مجدداً تمام محصولات خود را به جز کی‌ام‌سی T8 در قالب یک طرح فروش نقدی در سامانه یکپارچه عرضه می‌کند که این طرح نیز همزمان با طرح فروش اقساطی از دیروز 14 مرداد 1402 در سامانه یکپارچه نیز آغاز شده است.

به روایت دیگر می‎‌‌‎‌توان گفت که کرمان‌موتور پس از کاهش قیمت شدید محصولات خود در بازار آزاد با حجم زیادی از انصراف مواجه شد، تعداد این این انصراف‌ها به قدری زیاد بود که این شرکت با مازاد ظرفیت در پارکینگ‌های خود مواجه شد و اکنون سعی دارد تا با استفاده از هر خلعی که در بازار وجود دارد، بتواند محصولات خود را به متقاضیان خودروهای مونتاژی عرضه کند.

منبع tejaratnews
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید