خودروهای «ونوسیا» وارد ایران شد + تصاویر

خودروهای ونوسیا محصول مشترک دانگ فنگ و نیسان به خیابان‌های تهران رسیدند.

به گزارش رایااستور، شرکت مکث موتور با ثبت نمایندگی رسمی در وزارت صمت اقدام به واردات محصولات شرکت ونوسیا (Venucia) نموده که اولین محموله آن وارد کشور شده است و در حال حاضر این خودروها در مرحله ترخیص در گمرک قزوین قرار دارند.

مکث موتور به عنوان زیرمجموعه گروه ماموت خودرو قصد دارد سه مدل از خودروهای ونوسیا را در بازار ایران عرضه کند و اکنون تعداد قابل توجهی از این خودروها جهت دریافت مجوزهای لازم به گمرک قزوین وارد شده‌اند.

محموله وارد شده به کشور شامل مدلهای V-Online، Star و D60 Plus می‌شود که به عنوان خودروهایی مدرن از برند لوکس و باکیفیت ونوسیا در ایران عرضه خواهند شد.

خودروهای «ونوسیا» وارد ایران شد + تصاویر
خودروهای «ونوسیا» وارد ایران شد

این روزها و با توجه به آزادسازی واردات خودرو پس از وقفه‌ای نسبتا طولانی مدت، شرکت‌های مختلفی تعداد انگشت‌شماری از نمونه‌ خودروهای مورد نظر خود را جهت تست و یا بررسی استاندارد‌ها به کشور وارد کرده‌اند که البته این اقدام به معنای نمایندگی بودن و واردات قطعی آنها نخواهد بود.

محصولات برند ونوسیا وارد کشور شد

خودروهای «ونوسیا» وارد ایران شد
خودروهای «ونوسیا» وارد ایران شد

در روزهای گذشته خبر همکاری مکث موتور با برند ونوسیا و از طرف دیگر دست گذاشتن نورا موتور بر روی این برند چینی در رسانه های خودرویی منتشر شد. حالا با تصاویر ارسال شده توسط مخاطبان، شاهد ورود مدل V-Online ونوسیا به بازار کشور هستیم.

مکث موتور که این روزها اکثر مردم آن را با پیکاپ کلوت از کمپانی دایون و کراس اوور تیارا از کمپانی بایک می شناسند، ظاهراً برند ونوسیا (Venucia) را نیز برای واردات در وهله اول و سپس تولید در خطوط داخل کشور در نظر گرفته و گفته می‌شود که ۳ مدل از برند ونوسیا به نام های D60 Plus، V-Online و Star برای بازار ایران در نظر گرفته شده است.

خودروهای «ونوسیا» وارد ایران شد
خودروهای «ونوسیا» وارد ایران شد

از طرفی نورا موتور هم گویا به سراغ این برند آمده و در پایان باید دید در این جدال داخلی بر سر این برند چینی، کدام شرکت به پیروزی خواهد رسید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید