شایعات درباره آیفون 15 | ویژگی‌‌های محصول جدید اپل چیست؟

آیفون ۱۴ را اپل چند ماه پیش به بازار عرضه کرد، اما از همین حالا، شایعات مختلفی درباره…

آیفون ۱۴ را اپل چند ماه پیش به بازار عرضه کرد، اما از همین حالا، شایعات مختلفی درباره ویژگی‌ها و قابلیت‌های آیفون ۱۵ در فضای وب پیچیده و ظاهرا شرکت اپل هم به مرحله پیش‌ تولید آزمایشی این محصول جدید خود وارد شده است.

به گزارش رایااستور و به نقل از گیزمو چاینا، آیفون ۱۵ اپل وارد فاز تولید آزمایشی اولیه شده است. تنها چند ماه از عرضه آیفون ۱۴ توسط اپل می‌گذرد و شایعات در مورد آیفون ۱۵ فضای وب را پر کرده است. به نظر می‌رسد خود شرکت اپل هم با سرعت بالایی در حال طی مراحل مختلف تولید جدیدترین مدل آیفون است.

طبق آخرین گزارش، آیفون ۱۵ آینده اپل وارد «تولید آزمایشی ماشینی» اولیه با مونتاژکننده اصلی غول فناوری کوپرتینویی فاکسکان شده است. در این گزارش آمده که فاکسکان دستورالعمل‌هایی را از اپل دریافت کرده تا «تولید آزمایشی ماشین جدید» را برای آیفون ۱۵ جدید و شروع معرفی محصول جدید (NPI) برای دستگاه آغاز کند. این فرآیند به منظور معرفی نیازهای خاص طراحی و تولید دستگاه برای شرکت است.

این مرحله پیش از تولید انبوه گوشی‌های هوشمند است که هنوز چند ماه دیگر تا ورودشان به بازار باقی مانده است. این بار تولید کمی متفاوت خواهد بود زیرا قرار است در دو کشور چین و هند انجام شود.

انتظار می‌رود سری آیفون ۱۵ اپل چهار مدل داشته باشد: آیفون ۱۵، ۱۵ پلاس، ۱۵ پرو و ۱۵ اولترا. آیفون ۱۵ اولترا جایگزین مدل پرومکس خواهد شد و بهترین پیشنهاد این برند خواهد بود. طبق این گزارش، مدل Ultra دارای یک قاب تیتانیومی، یک دکمه ولوم لمسی به جای دکمه‌های فیزیکی و یک پورت USB-C با سرعت انتقال سریع‌تر خواهد بود.

این بار، تمام مدل‌های آیفونی که عرضه می‌شوند، برخلاف سری آیفون ۱۴، که در آن تنها مدل‌های Pro دارای پنل جلویی جدید هستند، با داینامیک آیلند عرضه می‌شوند. انتظار می‌رود تمامی گوشی‌ها دارای سنسور دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی و درگاه USB-C باشند.

بیشتر بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید