شرایط پیش‌فروش لاماری ایما اعلام شد + آخرین مهلت ثبت‌نام

آرین پارس موتور شرایط فروش نقدی و پیش فروش لاماری ایما را اعلام کرد. حال شرایط ثبت‌نام در این طرح چیست و تا چه زمانی ادامه دارد؟

به گزارش رایااستور، شرکت آرین پارس موتور، شرایط فروش نقدی و پیش فروش لاماری ایما را اعلام کرد. این طرح، ویژه متقاضیان با اولویت نوبت اول پاییز ۱۴۰۲ است. همچنین متقاضیان عادی و طرح مادران می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

پیش فروش لاماری از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه، ۲۷ شهریورماه ۱۴۰۲ آغاز شده و تا دوشنبه، ۳ مهرماه ادامه دارد و قیمت آن قطعی است.

قیمت پیش فروش لاماری ویژه پاییز 1402

قیمت پیش فروش لاماری ایما توسط آرین پارس موتور یک میلیارد و 430 میلیون تومان اعلام شد و این قیمت نهایی است. البته شورای رقابت در جلسه 17 تیر امسال قیمت این محصول را یک میلیارد و 201 میلیون تومان اعلام کرده بود.

نام خودروموعد تحویلقیمت خودرو (تومان)
لاماری ایما90 روز کاری1,431,000,000

گرچه قیمت لاماری ایما در اسفند 1401 از دو میلیارد و 200 میلیون تومان هم عبور کرد، اما امروز، 1 مهر 1402، در بازار آزاد یک میلیارد و 650 میلیون تومان معامله می‌شود.

در حال حاضر بعد از خودروهای داخلی که توسط گروه خودروسازی ایران خودرو و گروه خودروسازی سایپا تولید می‌شوند، محصولات چینی و خودوهای مونتاژی بیشترین مشتری را در بازار خودرو کشور دارند.

شرایط پیش‌فروش لاماری ایما اعلام شد + آخرین مهلت ثبت‌نام

این محصولات از اواسط دهه 80 به ایرانی‌ها معرفی شدند و رفته رفته به دلایلی نظیر قیمت ارزان‌تر از رقبای اروپایی، ژاپنی و کره‌ای و همین طور ممنوعیت واردات خودرو، سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دادند.

این خودروها در ابتدا توسط شرکت‌هایی مثل مدیران خودرو و کرمان موتور مونتاژ می‌شدند، اما بعد از ممنوعیت واردات خودرو خارجی در سال ۱۳۹۷، شرکت‌های واردکننده که کسب و کارشان کساد شده بود، با خرید کارخانه، پای در حوزه تولید خودرو گذاشتند.

آرین پارس موتور یکی از این شرکت‌ها بود که در ابتدا محصولات میتسوبیشی را وارد می‌کرد و همچنین در کارخانه آرین دیزل، به تولید خودروهای تجاری جک مشغول بود. حالا این شرکت هم مثل دیگر رقبایش، اقدام به راه‌اندازی خط تولید خودرو سواری کرده و لاماری ایما را به عنوان اولین محصول روانه بازار خواهد کرد.

منبع tejaratnews
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید