عرضه اپل واچ سری 9 با رنگی خاص + جزئیات

اپل واچ سری 9 آینده دارای طراحی مشابه سری 8 با اندازه‌های 41 میلی‌متری و 45 میلی‌متری خواهد بود، اما طبق اطلاعاتی که امروز توسط افشاگر ShrimpApplePro به‌اشتراک گذاشته شده است، رنگ صورتی جدید برای مدل آلومینیومی این ساعت هوشمند در دسترس خواهد بود.

به گزارش رایااستور، با توجه به ترند اخیر فیلم باربی و موفقیت آن در گیشه، این اقدام از سوی شرکت‌ها برای جلب توجه کاربران چندان دور از ذهن نیست.

رنگ جدید صورتی اپل واچ سری 9

این افشاگر بیان می‌کند که صورتی پنجمین گزینه رنگی برای سری 9 آلومینیومی درکنار رنگ‌های موجود Midnight ،Starlight ،Silver و (PRODUCT)RED است. اپل درحال‌حاضر رنگ صورتی را برای چند دستگاه دیگر خود مانند جدیدترین مدل‌های آیپد و آیمک ارائه کرده است و آیفون 15 و آیفون 15 پلاس نیز شایعه شده است که در رنگ صورتی در دسترس هستند.

گفته می‌شود برای مدل‌های اپل واچ سری 9 با بدنه فولادی ضدزنگ، گزینه‌های رنگی طلایی، نقره‌ای و گرافیت مانند گذشته باقی می‌مانند.

عرضه اپل واچ سری 9 با رنگی خاص + جزئیات

این افشاگر انتظار دارد که مدل‌های سری 9 اپل واچ به یک تراشه جدید مجهز شوند که پیش از این، مارک گورمن از بلومبرگ نیز گفته بود که این چیپست بر اساس تراشه A15 Bionic مدل‌های آیفون 13 بوده و برای بهبود عملکرد در نسل جدید ساعت‌های هوشمند اپل استفاده می‌شود.

عرضه اپل واچ سری 9 با رنگی خاص + جزئیات

انتظار می‌رود اپل در شهریورماه از اپل واچ سری 9 درکنار سری آیفون 15 و نسل دوم اپل واچ اولترا رونمایی کند.

این افشاگر اضافه کرد که مدل‌های سری 9 در جعبه کوچک‌تری در مقایسه با سری 8 عرضه می‌شوند، زیرا اپل همچنان به کاهش اثرات محیطی بسته‌بندی محصولات خود ادامه می‌دهد.

منبع toranji
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید