کدام خودروها هفته آینده در بورس کالا عرضه خواهند شد؟

بر اساس اعلام شورای عالی بورس قرار است عرضه خودرو در بورس ادامه پیدا کند؛ چه خودروهایی روی تابلوی معاملات بورس کالا می‌روند؟

به گزارش رایااستور، اولین روز کاری این هفته با خبر لغو عرضه خودرو در بورس کالا با مصوبه شورای رقابت شروع شد و پس چند روز شورای عالی بورس اعلام کرد که عرضه خودرو در بورس ادامه دار خواهد بود.

مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار دیروز در حاشیه جلسه شورای عالی بورس گفت: در شورای عالی بورس با اجماع آرا، بحث عرضه خودرو در بورس کالا مصوب و از فردا این امر از سر گرفته خواهد شد.

وی افزود: دستورالعمل‌ شورای رقابت مورد بررسی قرار گرفت و از مراجع ذی‌صلاح برای حل این موضوع پیگیری خواهیم کرد.

عشقی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین فرآیند عرضه خودروهای وارداتی در بورس کالا ادامه پیدا می‌کند.

کدام خودروها هفته آینده در بورس کالا عرضه خواهند شد؟
کدام خودروها هفته آینده در بورس کالا عرضه خواهند شد؟

لیست عرضه‌ها در بورس کالا

در اطلاعیه جدید بورس کالا قرار است 250 دستگاه فیدلیتی مشکی و 250 فیدلیتی سفید عرضه شود. همچنین 300 دستگاه ریسپکت سفید و 200 دستگاه ریسپکت مشکی عرضه خواهد شد. میزان پیش پرداخت برای این خودروها 100 درصد است و تاریخ عرضه در این بخشنامه 25 بهمن 1401 اعلام شده است.

در عرضه وانت کارا تک کابین که قرار است 26 بهمن در بورس کالا عرضه شود، 500 دستگاه وانت تک کابین و 500 دستگاه وانت دوکابین به فروش می‌رسد.میزان پیش پرداخت برای عرضه وانت کارا 50 درصد اعلام شده است.

عرضه کامیون کشنده EM POWER با تعداد ۱۰۰ دستگاه کامیون و با پیش پرداخت ۳۰ درصد انجام می‌شود و تاریخ عرضه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ است.
تاریخ تحویل کامیون کشنده ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ اعلام شده است.

در بخشنامه جدید بورس کالا مجموعا 450 دستگاه کامیونت FORCE عرضه خواهد شد که از این تعداد ۲۲۰ دستگاه(بدون کاربری) بوده و در روز 24 بهمن 1401 عرضه می‌شود. تاریخ تحویل برای دستگاه کامیونت بدون کاربری 23 اردیبهشت 1402 اعلام شده است.

همچنین ۲۳۰ دستگاه کامیونت (با کاربری) در روز 24 بهمن عرضه می‌شود و زمان تحویل برای این خودرو 15 خرداد سال آینده است.

بیشتر بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید