فناوری

عرضه سری اس۲۳ سامسونگ با بهبودهای مختلف و سیستم خنک کننده جدید

به زودی سری گلکسی اس۲۳ سامسونگ با بهبودهای مختلف نسبت به نسل قبلی خود عرضه می‌شود. اما اکنون، یک گزارش جدید حاکی از آن است که نسل بعدی پرچمدار این گوشی با سیستم خنک کننده جدید و بهبود یافته وارد بازار خواهد شد.

به گزارش رایااستور و به نقل از گیزمو چاینا، چندی پیش، اطلاعات مربوط به آزمایش‌های «گیک بنچ» درباره عملکرد پردازنده در کل گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۳ سامسونگ به بیرون درز کرد. گیک بنچ با این سری آزمایش‌ها عملکرد چیپست اسنپ‌دراگون ۸ نسل ۲ اورکلاک (overclock) شده را به نمایش گذاشت.

عرضه سری اس۲۳ سامسونگ با بهبودهای مختلف و سیستم خنک کننده جدید
عرضه سری اس۲۳ سامسونگ با بهبودهای مختلف و سیستم خنک کننده جدید

با این حال، برخی از اختلافات در نتیجه این آزمایش وجود دارد. در حالی که تست‌های تک هسته‌ای با دیگر پردازنده‌های اسنپدراگون ۸ نسل ۲ مطابقت داشتند، تست‌های چند هسته‌ای، عملکردی پائین تر از عملکرد پردازنده اسنپ‌دراگون را نشان می‌دادند. با توجه به اینکه انتظار می‌رود اسنپ‌دراگون ۸ نسل ۲ در سری گلکسی اس ۲۳ مشکلات فشار به پردازنده در گوشی‌های قبلی سری «اس» را کاهش دهد، این حد از اختلاف عجیب است.
همچنین گزارش جدیدی از «اندروید هدلاینز» نشان داد که آخرین آزمایش گیک بنچ برای گالکسی اس ۲۳ اولترا توانسته به امتیاز ۵۱۷۹ دست یابد. این بدان معنی بود که غول فناوری کره جنوبی موفق شده هر مشکلی را که باعث کاهش عملکرد پردازنده می‌شد را برطرف کند. عملکرد پردازنده زمانی کاهش می‌یاید که تراشه خیلی داغ می‌شود.

بر اساس گزارش‌ها، گلکسی اس۲۳ دارای سیستم خنک کننده‌ای ۱.۶ برابر بهتر از سیستم خنک‌کننده گالکسی اس ۲۲ است. به طور مشابه، گلکسی اس ۲۳ + دارای سیستم خنک کننده‌ای ۲.۸ برابر بهتر از گلکسی اس ۲۲ + خواهد بود. در نهایت، گلکسی اس ۲۳ اولترا همچنین دارای سیستم خنک‌کننده‌ای ۲.۳ برابر بهتر از گلکسی اس ۲۲ اولترا است. به لطف این دستاورد تکنولوژیک در زمینه سیستم خنگ کننده گوشی‌های گلکسی، سامسونگ قادر خواهد بود مشکلات مربوط به دریچه گاز حرارتی پرازنده را برای عملکرد پایدارتر کاهش دهد.

259
هندزفری کوکلاسیک مدل H-16
61%
390,000 تومان
990,000
هندزفری کوکلاسیک مدل H3
72%
190,000 تومان
690,000
کیبورد لاجیتک مدل K120
10%
529,000 تومان
590,000

علی ترکاشوند

عضو تحریریه رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *