به‌زودی چانگان Uni-T مدل ۲۰۲۳ در بازار عرضه خواهد شد + مشخصات

به‌زودی چانگان کراس‌اوور اندازه متوسط Uni-T مدل ۲۰۲۳ خود را در بازار عرضه می‌کند.

به گزارش رایااستور، چانگان خود را برای عرضه کراس‌اوور اندازه متوسط Uni-T مدل ۲۰۲۳ در بازار چین و دیگر بازارها آماده می‌کند. این مدل علاوه بر تغییرات ظاهری جزئی، طراحی کابین جدیدی نیز خواهد داشت.

بدنه این کراس‌اوور متحمل تغییرات کمی خواهد شد، اما به طور کلی ظاهر آشنای خود را حفظ خواهد کرد. مدل ۲۰۲۳ دارای چرخ‌ها و آینه عقب جدید، دستگیره‌های در مخفی، بال عقب اضافی روی درب عقب و لوله‌های اگزوز بازطراحی‌شده خواهد بود. در عین حال، ابعاد Uni-T اندکی بزرگتر خواهد شد.

طول این خودرو ۲۰ میلیمتر بیشتر می‌شود و ابعاد دقیق آن ۱.۵ * ۱.۸ * ۴.۵ متر با فاصله بین دو محور ۲.۷ متر خواهد بود. دلیل این افزایش طول، نصب اسپویلر اضافی روی درب عقب است.

طراحی کابین Uni-T مدل ۲۰۲۳ به طور کامل تغییر خواهد کرد. کنسول مرکزی تغییر یافته و پنل جلویی به طور کامل بازطراحی شده است. اکثر دکمه‌های فیزیکی حذف شده و محل قرارگیری دریچه‌های سیستم تهویه تغییر کرده است.

در مقابل راننده، یک فرمان دو-اسپوک و یک نمایشگر دوگانه قرار خواهد گرفت. این نمایشگر دیجیتالی دارای قطر ۲۶ اینچ (هر صفحه نمایش ۱۳ اینچ)، سیستم دید سراسری پیشرفته ۵۴۰ درجه و یک پردازنده هشت هسته‌ای کوالکام اسنپ‌دراگون ۸۱۵۵ خواهد بود.

این کراس‌اوور جدید فعلاً با یک موتور ۱.۵ لیتری توربو با توان ۱۸۸ اسب بخار و گشتاور ۳۰۰ نیوتن متر عرضه می‌شود که در مدل کنونی هم مورد استفاده قرار گرفته است. این موتور به طور انحصاری با یک جعبه‌دنده ۷ سرعته اتوماتیک و سیستم دیفرانسیل جلو کار می‌کند. البته قرار است Uni-T مدل ۲۰۲۳ تا چند ماه آینده با یک موتور ۲ لیتری قوی‌تر عرضه شود. این موتور با توان ۲۳۳ اسب بخار و گشتاور ۳۹۰ نیوتن متر با یک جعبه‌دنده ۸ سرعته اتوماتیک کار خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید