بررسی عمر باتری گلکسی A54 سامسونگ

سامسونگ در گلکسی A54 با تغییر طراحی و استفاده از سخت‌افزار به‌روزتر تلاش دارد تا مخاطبین این رده قیمتی را همچنان به خود جذب کند.

به گزارش رایااستور، عمر باتری یکی از فاکتورهای مهم در خرید موبایل محسوب می‌شود. به تازگی عمر باتری گلکسی A54 سامسونگ مشخص شده و باید گفت که بهتر از گلکسی A53 است.

عمر باتری گلکسی A54 سامسونگ

34255
گلکسی A54 سامسونگ

سامسونگ در گلکسی A54 از همان حجم ۵۰۰۰ میلی‌آمپری باتری گلکسی A53 بهره برده است. البته با تراشه جدیدتر اگزینوس ۱۳۸۰ که ۵ نانومتری هم هست، انتظار داریم عمر باتری بهتر شود.

برای شروع باید گفت که نسبت به نسل قبلی حدود ۱۰ درصد کاهش در مدت زمان تماس صوتی داشتیم. در بخش آماده‌به‌کار دستگاه نیز تقریبا ۱۵ درصد کاهش ثبت شده است.

پیشرفت واقعی در عمر باتری گلکسی A54 به بخش وبگردی مربوط می‌شود. این دستگاه حالا می‌تواند تا نزدیک ۱۸ ساعت وبگردی بدهد در حالی که مدل قبلی آن زیر ۱۳ ساعت دوام می‌آورد.

در مدت زمان پخش ویدیو هم کمی پیشرفت وجوپ دارد اما یک افزایش کمتر از ۱۵ دقیقه‌ای خیلی موضوع قابل به ذکری نیست.

3254635642
نتیجه تست باتری گلکسی A54
مقایسه عملکرد باتری گلکسی ای ۵۴ با دیگر رقبا
مقایسه عملکرد باتری گلکسی ای ۵۴ با دیگر رقبا

مدت زمان شارژ شدن گلکسی A54 چقدر است؟

گلکسی A54 می‌تواند با توان ۲۵ وات شارژ شود. در این تست این دستگاه توانست تا توان ۲۴ وات شارژ شود که عملکرد خوبی است.

برای بررسی مدت زمان مورد نیاز برای شارژ این دستگاه از شارژر ۲۵ وات برند سامسونگ استفاده شده است. متاسفانه این دستگاه هم مانند نسل قبلی خود شارژری درون جعبه ندارد.

352525
325436546

جالب است که با وجود حجم باتری یکسان و توان شارژ مشابه اما در ۳۰ دقیقه اول گلکسی A54 تا ۵۶ درصد شارژ خواهد شد. این عدد برای گلکسی A53 برابر ۴۵ درصد بود.

شارژ کامل هم تقریبا در ۱ ساعت انجام می‌شود در حالی که گلکسی A53 در مدت ۱ ساعت و ۲۴ دقیقه شارژ می‌شد.

اخبار بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید