فروش اقساطی خودرو تیگارد X35 چه زمانی آغاز خواهد شد؟ [جزئیات]

طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده فروش اقساطی تیگارد X35، احتمالاً از هفته آینده در سامانه یکپارچه آغاز شود و مجدداً عرضه این خودرو به بازار صورت گیرد.

به گزارش رایااستور، تیگارد X35 یکی از کراس اوورهای جمع و جور مونتاژی در بازار ایران است که اخیراً شاهد حضور آن در خیابان ها هستیم. این کراس اوور کوچک که همان بایک X35 است که توسط سانیار موتور در ایران مونتاژ و عرضه می شود.

فروش این خودرو در گذشته توسط سایت شرکت انجام می شد اما حالا با اجباری شدن عرضه محصولات سواری در سامانه یکپارچه، سانیار موتور قصد دارد تا با فروش اقساطی تیگارد X35 پا به این عرصه پرحاشیه بگذارد.

فروش اقساطی تیگارد X35

طبق اطلاعاتی که به دست خبرنگار اسب بخار رسیده این خودرو در مراحل پایانی قیمت گذاری توسط شورای رقابت است و به همین دلیل فعلاً به طور قطعی نمی توان در مورد قیمت دقیق نقدی و همچنین شرایط فروش اقساطی آن اظهار نظر کرد.

زمان عرضه تیگارد X35

با توجه به این که تیگارد ایکس ۳۵ به زودی توسط شورا قیمت گذاری می شود، احتمالاً در هفته آینده شاهد حضور این کراس اوور جمع و جور در میان خودروهای موجود در سامانه یکپارچه باشیم.

فروش اقساطی خودرو تیگارد X35 چه زمانی آغاز خواهد شد؟ [جزئیات]

قیمت تیگارد ایکس ۳۵ در بازار

قیمت ایکس ۳۵ در بازار حدود ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان است که با توجه به امکانات و مشخصات فنی اش می توان گفت ارزش خرید بالاتری نسبت به رقبایش دارد.

منبع asbe-bokhar
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید