ویژگی استاتوس واتساپ، قابلیت‌های زیادی دریافت می‌کند

به گزارش رایااستور، امروز واتساپ اعلام کرد که ویژگی Status در حال دریافت تعداد زیادی قابلیت جدید است. به‌روزرسانی‌هایی که همه این عملکردهای جدید را فعال می‌کنند در حال حاضر برای کاربران در سراسر جهان منتشر شده‌اند و باید در هفته‌های آینده برای همه کسانی که از واتساپ استفاده می‌کنند در دسترس قرار بگیرند.

آپدیت جدید چه ویژگی‌هایی را به واتساپ اضافه خواهد کرد؟ حالا می‌توانید پیام‌های صوتی را به عنوان پیام‌های وضعیت ضبط و به اشتراک بگذارید؛ وضعیت صوتی می‌تواند 30 ثانیه طول داشته باشد. در مرحله بعد، می‌توانید تنظیمات حریم خصوصی خود را در هر وضعیت به‌روزرسانی کنید، بنابراین می‌توانید با هر وضعیتی که به اشتراک می‌گذارید، انتخاب کنید چه کسی بتواند وضعیت شما را ببیند (یا بشنود). همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، آخرین مخاطب انتخابی شما ذخیره می‌شود و بعنوان پیش فرض برای وضعیت بعدی شما استفاده می‌شود.

واکنش‌های وضعیت به شما این امکان را می‌دهد که به به‌روزرسانی‌های وضعیت پاسخ دهید، و ظاهراً بعد از راه‌اندازی واکنش‌های چت در سال گذشته، این ویژگی بیشترین درخواست برای واتساپ بوده است. با کشیدن انگشت به بالا و ضربه زدن روی یکی از هشت ایموجی، می‌توانید به سرعت به هر وضعیتی پاسخ دهید. و البته همچنان می‌توانید با متن، پیام صوتی یا برچسب نیز پاسخ دهید.

یک حلقه نمایه وضعیت جدید در اطراف تصویر نمایه مخاطب شما وجود خواهد داشت، هر زمان که آنها یک وضعیت جدید را به اشتراک بگذارند، در لیست چت، لیست‌های شرکت‌کنندگان گروه و بخش اطلاعات تماس قابل مشاهده خواهد بود.

در نهایت، وضعیت‌ها حالا پیش‌نمایش پیوند را فعال می‌کنند، درست مانند چت‌ها. بنابراین وقتی پیوندی را در وضعیت خود پست می‌کنید، پیش‌نمایش به‌طور خودکار نشان داده می‌شود و وضعیت شما را بهتر نشان می‌دهد، و همچنین به مخاطبین شما قبل از ضربه زدن روی آن، ذهنیتی درباره‌ی آن پیوند می‌دهد.

جدیدترین اخبار مربوط به فناوری را از این صفحه دنبال کنید.

خبرهای بیشتری بخوانید:

    ممکن است شما دوست داشته باشید
    پیام بگذارید