افیلیت دیجیکالا 728 در 90

قطع دسترسی مشتریان شخص ثالث به توییتر بعد از قوانین جدید

به گزارش رایااستور، توییتر قرارداد توسعه‌دهندگان خود را به‌روز کرد و اساساً مشتریان شخص ثالث را برای همیشه مسدود کرد. پلتفرم هایی مثل Twitterriffic و Fenix ​​عملاً غیرقابل استفاده هستند، زیرا دیگر دسترسی به API ندارند و اوایل این هفته بسته شدند.

قوانین جدید می‌گویند که ‘ایجاد یا تلاش برای ایجاد جایگزین یا خدمات یا محصول مشابه برای برنامه‌های کاربردی توییتر’ مجاز نیست. توییتر به توسعه‌دهندگان چنین برنامه‌هایی اعلام کرد که پلتفرم آنها تعلیق شده است.

توییتر قوانین قدیمی API خود را اجرا می‌کند. ممکن است برخی از برنامه‌ها کار نکنند.

توییتر

حالا از Twitter API فقط می‌توان برای یکپارچه‌سازی محتوای توییتر، یعنی جاسازی توییت‌ها استفاده کرد. با وضع قوانین جدید، توسعه‌دهندگان دیگر اجازه این را ندارند که نحوه نمایش اطلاعات را برای خواننده، یا هیچ یک از عناصر بصری را تغییر دهند.

از آنجایی که این دقیقاً همان کاری است که پلتفرم‌های شخص ثالث انجام می‌دهند، توییتر این را بهانه‌ای کرده است تا بتواند آنها را مسدود کند. برخی از ویژگی‌های توییتر بلو از طریق برنامه‌های شخص ثالث در دسترس بودند، و بدیهی است که رسانه‌های اجتماعی می‌خواهند تمام درآمدها را با توجه به وضعیت مالی آشفته پیش‌روی ماسک و شرکا تجمیع کنند. همچنین این واقعیت وجود دارد که توییتر تبلیغات را از طریق API ارائه نمی‌کند و توانایی کسب درآمد از کاربران را با استفاده از این مشتریان محدود می‌کند.

خبرهای بیشتری بخوانید:

    ممکن است شما دوست داشته باشید
    پیام بگذارید