قیمت امروز خودرو دنا اعلام شد (27 فروردین 1402)

یکی از خودروهای ملی ایران خودرو که در بین خریداران خودرو از محبوبیت بالایی برخوردار است و تاکنون افزایش قیمت بالایی رو تجربه کرده است، خودروی «دنا» می‌باشد. در ادامه گزارش قیمت امروز (یکشنبه بیست‌وهفتم فروردین) انواع دنا را مشاهده کنید.

به گزارش رایااستور، قیمت انواع «دنا» امروز یکشنبه، 27 فروردین 1402، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار به شرح زیر می‌باشد.

ایران خودرو «دنا» رو به‌عنوان فیس‌لیفت سمند با طراحی مجدد نمای جلو و عقب، داشبورد و تریم داخلی جدید در کنار استفاده از پیشرانه EF7، ترمزهای چهارچرخ دیسکی و… راهی بازار کرد.

این اتومبیل که قرار بود جایگزینی برای سمند و پژو ۴۰۵ باشد، بین خودروهای داخلی محبوبیت زیادی پیدا کرد و طرفداران خاص خود را دارد.

اما امروز (یکشنبه بیست‌وهفتم فروردین) خودرو «دنا» در سایت‌های خرید و فروش خودرو، چه قیمتی را در کارنامه خود ثبت کرده‌ است؟

بررسی‌های انجام شده از بازار خودرو نشان می‌دهد که قیمت خودرو دنا معمولی تیپ ۱ امروز به نرخ 797 میلیون تومان رسیده است، در حالی که این خودرو هفته گذشته به قیمت ۷۹۰ میلیون تومان معامله شده است.

دنا پلاس اتوماتیک نوسان قیمتی زیادی رو تجربه کرده، و با افزایش قیمت بالایی همراه بوده است. ولی در عین حال از محبوبیت بالایی بین خریداران برخوردار است، این خودرو محبوب امروز به نرخ 1 میلیارد و 37 میلیون تومان میلیون تومان رسید.

همچنین دنا پلاس ۶ دنده توربو امروز با قیمت 907 میلیون تومان در بازار آزاد معامله شد. در حالی که در تاریخ 20 فروردین این خودرو 897 میلیون قیمت داشته است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که دنا پلاس تیپ ۱ دنده‌ای که هفته گذشته 835 میلیون تومان قیمت داشته است، امروز با نرخ 842 میلیون تومان در بازار خودرو کشور عرضه شد.

همچنین دنا پلاس تیپ ۲ توربو قیمت 882 میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرده است. این خودرو دیروز در بازار آزاد با نرخ ۸۶۰ میلیون تومان معامله شده است.

جدول قیمت انواع خودرو دنا امروز یکشنبه 27 فروردین 1402:

نوع خودروسال تولیدقیمت امروز (یکشنبه 27 فروردین)قیمت (یکشنبه ۲۰ فروردین)
دنا معمولی تیپ ۱۱۴۰۱797 میلیون تومان۷۹۰ میلیون تومان
دنا پلاس ۶ دنده توربو۱۴۰۱907 میلیون تومان۸۹۷ میلیون تومان
دنا پلاس اتوماتیک۱۴۰۱1 میلیارد و 37 میلیون تومان۹۶۱ میلیون تومان
دنا پلاس تیپ ۱ دنده‌ای۱۴۰۱842 میلیون تومان۸۳۵ میلیون تومان
دنا پلاس تیپ ۲ توربو۱۴۰۱882 میلیون تومان۸۶۰ میلیون تومان

اخبار بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید