قیمت انواع تیبا امروز یکشنبه 20 فروردین 1402 + جدول

بازار خودرو همچنان نوسانات زیادی دارد و به ثبات نرسیده است. امروز نیز قیمت انواع خودرو از جمله تیبا با افزایش محسوسی همراه بوده است. و قیمت جدیدی را ثبت کرده‌اند. در ادامه گزارش قیمت امروز (یکشنبه بیستم فروردین) انواع تیبا را مشاهده کنید.

به گزارش رایااستور، قیمت انواع تیبا امروز یکشنبه، 20 فروردین 1402، در بازار آزاد کشور با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار به شرح زیر می‌باشد.

تیبا خودرو ملی سایپا که در حقیقت می‌توان آن را نسخه بروزشده و ارتقایافته پراید دانست. ساختار تیبا از سه خودرو پراید، کیا ریو و تندر ۹۰ تشکیل شده و هرکدام از قطعات این خودرو با یکی از سه محصول یاد شده مشترک هستند.

اما انواع خودرو تیبا در سایت‌های خرید و فروش خودرو، چه قیمتی را در کارنامه خود ثبت کرده است؟

یکی از پرفروش‌ترین خودروهای ملی کوچک و ارزان‌قیمت بعد از پراید، خودرو تیبا صندوق‌دار SX است. که به‌دلیل استهلاک پایین، مصرف سوخت کم و خدمات پس از فروش در دسترس، از استقبال خوبی در بازار داخلی روبه‌رو شد. این خودرو امروز در بازار آزاد کشور به نرخ 369 میلیون تومان رسید.

تیبا هاچبک پلاس با مدل ۱۴۰۰ که سال قبل نوسان قیمتی زیادی را تجربه کرد. دیروز با قیمت 361 میلیون تومان خرید و فروش می‌شد و امروز با نرخ 368 میلیون تومان در بازار خودرو کشور عرضه شد.

همچنین تیبا هاچبک EX که یکی از خودروهای پرطرفدار بازار کشور بین خریداران خودرو می‌باشد، امروز با قیمت 371 میلیون تومان معامله شد. در حالی که این خودرو دیروز 364 میلیون تومان قیمت داشت.

باتوجه به سایت‌های آگهی خودرو تیبا صندوق‌دار پلاس با مدل ۱۳۹۹ نیز که علاقه‌مندان زیادی دارد امروز با قیمت 370 میلیون تومان خرید و فروش شد.

جدول قیمت انواع تیبا امروز یکشنبه 20 فروردین 1402:

نوع خودروسال تولیدقیمت (شنبه ۱۹ فروردین)قیمت امروز (یکشنبه 20 فروردین)
تیبا صندوق‌دار SX۱۴۰۱۳۶۲ میلیون تومان369 میلیون تومان
تیبا صندوق‌دار پلاس۱۳۹۹۳۶۳ میلیون تومان370 میلیون تومان
تیبا هاچبک EX۱۴۰۱۳۶۴ میلیون تومان371 میلیون تومان
تیبا هاچبک پلاس۱۴۰۰۳۶۱ میلیون تومان368 میلیون تومان

اخبار بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید