انواع تیبا امروز چه قیمتی را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند؟

بازار خودرو همچنان نوسانات زیادی دارد و به ثبات نرسیده است. امروز نیز قیمت انواع خودرو از جمله تیبا با افزایش محسوسی همراه بوده است. و قیمت جدیدی را ثبت کرده‌اند. در ادامه گزارش قیمت امروز (یکشنبه بیست‌وهفتم فروردین) انواع تیبا را مشاهده کنید.

به گزارش رایااستور، قیمت انواع تیبا امروز یکشنبه، 27 فروردین 1402، در بازار آزاد کشور با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار به شرح زیر می‌باشد.

تیبا خودرو ملی سایپا که در حقیقت می‌توان آن را نسخه بروزشده و ارتقایافته پراید دانست. ساختار تیبا از سه خودرو پراید، کیا ریو و تندر ۹۰ تشکیل شده و هرکدام از قطعات این خودرو با یکی از سه محصول یاد شده مشترک هستند.

اما انواع خودرو تیبا در سایت‌های خرید و فروش خودرو، چه قیمتی را در کارنامه خود ثبت کرده است؟

یکی از پرفروش‌ترین خودروهای ملی کوچک و ارزان‌قیمت بعد از پراید، خودرو تیبا صندوق‌دار SX است. که به‌دلیل استهلاک پایین، مصرف سوخت کم و خدمات پس از فروش در دسترس، از استقبال خوبی در بازار داخلی روبه‌رو شد. این خودرو امروز در بازار آزاد کشور به نرخ 397 میلیون تومان رسید.

تیبا هاچبک پلاس با مدل ۱۴۰۰ که سال قبل نوسان قیمتی زیادی را تجربه کرد. دیروز با قیمت ۳۶۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شد و امروز با نرخ 396 میلیون تومان در بازار خودرو کشور عرضه شد.

همچنین تیبا هاچبک EX که یکی از خودروهای پرطرفدار بازار کشور بین خریداران خودرو می‌باشد، امروز با قیمت 399 میلیون تومان معامله شد. در حالی که این خودرو دیروز 371 میلیون تومان قیمت داشت.

باتوجه به سایت‌های آگهی خودرو تیبا صندوق‌دار پلاس با مدل ۱۳۹۹ نیز که علاقه‌مندان زیادی دارد امروز با قیمت 393 میلیون تومان خرید و فروش شد.

جدول قیمت انواع تیبا امروز یکشنبه 27 فروردین 1402:

نوع خودروسال تولیدقیمت امروز (یکشنبه 27 فروردین)قیمت (یکشنبه ۲۰ فروردین)
تیبا صندوق‌دار SX۱۴۰۱397 میلیون تومان۳۶۹ میلیون تومان
تیبا صندوق‌دار پلاس۱۳۹۹393 میلیون تومان۳۷۰ میلیون تومان
تیبا هاچبک EX۱۴۰۱399 میلیون تومان۳۷۱ میلیون تومان
تیبا هاچبک پلاس۱۴۰۰396 میلیون تومان۳۶۸ میلیون تومان

اخبار بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید