قیمت انواع سمند امروز یکشنبه 20 فروردین 1402 [جدول قیمت]

انواع سمند امروز در بازارهای کشور با افزایش قیمت همراه بوده‌ است و نرخ جدیدی را ثبت کرده‌اند. در ادامه قیمت امروز (یکشنبه بیستم فروردین) انواع سمند را مشاهده کنید.

قیمت روز انواع سمند به صورت روزانه از سایت‌های آگهی خودرو و نمایندگی‌های مجاز استعلام و در سایت منتشر می‌شود.

به گزارش رایااستور، قیمت انواع سمند صفر امروز یکشنبه، 20 فروردین 1402، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار به شرح زیر می‌باشد.

انواع خودرو سمند كه گستره و تنوع زیادی دارند و از محبوبيت بالايی در ميان عموم مردم برخوردارند، به نمادی از خودروهاي داخلی ايمن، قابل اعتماد و همه‌پسند تبديل شده‌اند.

اما امروز (یکشنبه بیستم فروردین) در سایت‌های خرید و فروش خودرو، انواع خودرو سمند چه قیمتی را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند؟

گزارش‌ها حاکی از آن است که خودرو سمند LX بنزنی EF7 با مدل 1401 به قیمت 604 میلیون تومان در بازار امروز مورد معامله قرار گرفته است.

همچنین سمند LX گازسوز EF7 در بازار آزاد که دیروز به نرخ 628 میلیون تومان رسید امروز نرخ 640 میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد.

در بازار خودرو امروز سمند سورن پلاس با قیمت 637 میلیون تومان معامله شد. در حالی که این خودرو دیروز به قیمت ۶۲۵ میلیون تومان معامله می‌شد.

همچنین قیمت سمند LX ساده با مدل 1401 امروز به نرخ 580 میلیون تومان در بازار خودرو کشور رسید. این خودرو دیروز 569 میلیون تومان قیمت داشت.

جدول قیمت انواع سمند امروز یکشنبه 10 فروردین 1402:

نوع خودروسال تولیدقیمت (شنبه ۱۹ فروردین)قیمت امروز (یکشنبه 20 فروردین)
سمند LX بنزنی EF7۱۴۰۱۵۹۳ میلیون تومان604 میلیون تومان
سمند LX گازسوز EF7۱۴۰۱۶۲۸ میلیون تومان640 میلیون تومان
سمند LX ساده۱۴۰۱۵۶۹ میلیون تومان580 میلیون تومان
سمند سورن پلاس۱۴۰۱۶۲۵ میلیون تومان637 میلیون تومان

اخبار بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید