قیمت انواع سمند LX امروز یکشنبه 27 فروردین 1402

انواع سمند امروز در بازارهای کشور با افزایش قیمت همراه بوده‌ است و نرخ جدیدی را ثبت کرده‌اند. در ادامه قیمت امروز (یکشنبه بیست‌وهفتم فروردین) انواع سمند را مشاهده کنید.

قیمت روز انواع سمند به صورت روزانه از سایت‌های آگهی خودرو و نمایندگی‌های مجاز استعلام و در سایت منتشر می‌شود.

به گزارش رایااستور، قیمت انواع سمند صفر امروز یکشنبه، 27 فروردین 1402، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار به شرح زیر می‌باشد.

انواع خودرو سمند كه گستره و تنوع زیادی دارند و از محبوبيت بالايی در ميان عموم مردم برخوردارند، به نمادی از خودروهاي داخلی ايمن، قابل اعتماد و همه‌پسند تبديل شده‌اند.

اما امروز (یکشنبه بیست‌وهفتم فروردین) در سایت‌های خرید و فروش خودرو، انواع خودرو سمند چه قیمتی را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند؟

گزارش‌ها حاکی از آن است که خودرو سمند LX بنزنی EF7 با مدل 1401 به قیمت 647 میلیون تومان در بازار امروز مورد معامله قرار گرفته است.

همچنین سمند LX گازسوز EF7 در بازار آزاد 20 فروردین به نرخ ۶۰۴ میلیون تومان رسید امروز نرخ 677 میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد.

در بازار خودرو امروز سمند سورن پلاس با قیمت 687 میلیون تومان معامله شد. در حالی که این خودرو هفته گذشته به قیمت ۶۳۷ میلیون تومان معامله می‌شد.

همچنین قیمت سمند LX ساده با مدل 1401 امروز به نرخ 604 میلیون تومان در بازار خودرو کشور رسید. این خودرو هفته گذشته ۵۸۰ میلیون تومان قیمت داشت.

جدول قیمت انواع سمند امروز یکشنبه 27 فروردین ۱۴۰۲:

نوع خودروسال تولیدقیمت امروز (یکشنبه 27 فروردین)قیمت (یکشنبه ۲۰ فروردین)
سمند LX بنزنی EF7۱۴۰۱647 میلیون تومان۶۰۴ میلیون تومان
سمند LX گازسوز EF7۱۴۰۱677 میلیون تومان۶۴۰ میلیون تومان
سمند LX ساده۱۴۰۱604 میلیون تومان۵۸۰ میلیون تومان
سمند سورن پلاس۱۴۰۱687 میلیون تومان۶۳۷ میلیون تومان

اخبار بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید