قیمت انواع پژو پارس در بازار آزاد | میزان تغییرات قیمت این خودرو طی بازه زمانی سه ماه چقدر بوده است؟

امروز دوشنبه 16 مرداد 1402 بازار خودرو کشور روز ملتهبی را پشت سر گذاشت و اکثر خودروها با نوسان همراه بودند. خودرو پژو پارس نیز روز پرچالشی را سپری کرد. این خودروی پرطرفدار در برخی از مدل‌ها کاهش قیمت داشته و در برخی دیگر افزایش قیمت را تجربه کرده است. همچنین دو مدل از این خودرو تغییر قیمتی نسبت به روز گذشته نداشته‌اند.

به گزارش رایااستور، در بازار آزاد امروز دوشنبه، 16 مرداد 1402 با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار، قیمت انواع پژو پارس صفر، به شرح زیر می‌باشد.

خودرو پژو پارس یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین خودروهای بازار خودرو ایران محسوب می‌شود. این خودرو جذاب تا به حال با نوسان قیمتی زیادی همراه بوده است.

پژو پارس ELX (سفارشی) TU5 باتوجه به سایت‌های آگهی خودرو با مدل 1401 به قیمت 670 میلیون تومان در بازار امروز مورد معامله قرار گرفته است.

پژو پارس با موتور جدید XU7P نیز که علاقه‌مندان زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد خواهان این مدل از پژو پارس هستند امروز با قیمت 502 میلیون تومان خرید و فروش شد.

همچنین پژو پارس دوگانه سوز مدل ۱۴۰۰ که نوسان قیمتی زیادی را تجربه کرده است در بازار آزاد امروز نرخ 576 میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد.

پژو پارس سال (۱۴۰۱) که از محصولات محبوب ایران خودرو می‌باشد نیز با قیمت 466 میلیون تومان معامله شد.

جدول قیمت انواع پژو پارس (16 مرداد ۱۴۰۲):

نوع خودروسال تولیدقیمت (۲۷ فروردین)قیمت امروز (دوشنبه 16 مرداد)
پژو پارس ELX (سفارشی) TU5۱۴۰۱۷۹۰ میلیون تومان670 میلیون تومان
پژو پارس LX TU51402616 میلیون تومان
پژو پارس اتوماتیک TU5۱۳۹۹۷۰۰ میلیون تومان670 میلیون تومان
پژو پارس دوگانه سوز۱۴۰۰۶۸۰ میلیون تومان576 میلیون تومان
پژو پارس سال۱۴۰۱۶۱۶ میلیون تومان466 میلیون تومان
پژو پارس موتور جدید XU7P1402۶۱۶ میلیون تومان502 میلیون تومان
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید