قیمت خودروهای تیبا امروز در بازار آزاد بالا کشید [چهارشنبه 23 فروردین]

به گزارش رایااستور، قیمت انواع تیبا امروز چهارشنبه، 23 فروردین 1402، در بازار آزاد کشور با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار به شرح زیر می‌باشد.

تیبا خودرو ملی سایپا که در حقیقت می‌توان آن را نسخه بروزشده و ارتقایافته پراید دانست. ساختار تیبا از سه خودرو پراید، کیا ریو و تندر ۹۰ تشکیل شده و هرکدام از قطعات این خودرو با یکی از سه محصول یاد شده مشترک هستند.

اما انواع خودرو تیبا در سایت‌های خرید و فروش خودرو، چه قیمتی را در کارنامه خود ثبت کرده است؟

یکی از پرفروش‌ترین خودروهای ملی کوچک و ارزان‌قیمت بعد از پراید، خودرو تیبا صندوق‌دار SX است. که به‌دلیل استهلاک پایین، مصرف سوخت کم و خدمات پس از فروش در دسترس، از استقبال خوبی در بازار داخلی روبه‌رو شد. این خودرو امروز در بازار آزاد کشور به نرخ 383 میلیون تومان رسید.

تیبا هاچبک پلاس با مدل ۱۴۰۰ که سال قبل نوسان قیمتی زیادی را تجربه کرد. دیروز با قیمت 368 میلیون تومان خرید و فروش می‌شد و امروز با نرخ 382 میلیون تومان در بازار خودرو کشور عرضه شد.

همچنین تیبا هاچبک EX که یکی از خودروهای پرطرفدار بازار کشور بین خریداران خودرو می‌باشد، امروز با قیمت 385 میلیون تومان معامله شد. در حالی که این خودرو دیروز 371 میلیون تومان قیمت داشت.

باتوجه به سایت‌های آگهی خودرو تیبا صندوق‌دار پلاس با مدل ۱۳۹۹ نیز که علاقه‌مندان زیادی دارد امروز با قیمت 384 میلیون تومان خرید و فروش شد.

جدول قیمت انواع تیبا امروز چهارشنبه 23 فروردین 1402:

نوع خودروسال تولیدقیمت (شنبه ۱۹ فروردین)قیمت امروز (چهارشنبه 23 فروردین)
تیبا صندوق‌دار SX۱۴۰۱۳۶۲ میلیون تومان383 میلیون تومان
تیبا صندوق‌دار پلاس۱۳۹۹۳۶۳ میلیون تومان384 میلیون تومان
تیبا هاچبک EX۱۴۰۱۳۶۴ میلیون تومان385 میلیون تومان
تیبا هاچبک پلاس۱۴۰۰۳۶۱ میلیون تومان382 میلیون تومان

بادنبال‌کردن صفحه فناوری ما، جدیدترین اخبار این حوزه را از رایااستور دنبال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید