قیمت جدید کوییک R دنده‌ و اتوماتیک اعلام شد [فروردین 1402]

به گزارش رایااستور، با توجه به اینکه در طرح جدید ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو تمامی شرکت‌کنندگان محصولات سایپا مشمول تحویل با موعد تحویل 90 روزه شده‌اند، لیست قیمت جدید کوییک R دنده‌ای و اتوماتیک برای مشتریان نیز مشخص شد.

خودروقیمت خودرو (تومان)
کوییک R تیپ DA255.999.000
کوییک CVT_R تیپ DA338.484.000

هفته گذشته نیز قیمت‌های جدید محصولات خودروسازان اعلام شد. در این میان، کوییک S با بیشترین افزایش قیمت میان محصولات سایپا همراه شد و با رشد 65 میلیون تومانی، از 159 میلیون تومان به 225 میلیون تومان رسید.

کمترین میزان افزایش قیمت در میان محصولات سایپا به خودروی کوییک اتوماتیک اختصاص یافت و تنها 25 میلیون تومان گران شد. این خودرو از 250 میلیون تومان اکنون به 275 میلیون تومان رسیده است.

در این میان باید این نکته را نیز یادآور شد که محمدعلی تیموری، مدیرعامل خودروسازی سایپا در نشست خبری خود اعلام کرد که امسال سعی می‌کنیم که تمام خودروهایی که عرضه می‌کنیم دارای استانداردهای ۸۵ گانه باشند. به همین دلیل قیمت تمام شده خودروها امسال گران‌تر می‌شوند. زیرا بخشی از زیرساخت این خودروها اصلا در ایران وجود ندارد لذا باید ۱۰۰ درصد قطعات خریداری شوند.

اظهارات تیموری مبنی بر افزایش قیمت تمام‌شده محصولات سایپا احتمال افزایش قیمت مجدد خودروهای این شرکت خودروساز در سال جدید و در ادامه آن، افزایش چندباره قیمت خودرو در بازار آزاد را به دنبال دارد.

بادنبال‌کردن صفحه فناوری ما، جدیدترین اخبار این حوزه را دنبال کنید.

پربازدیدترین مقالات مارا نیز دنبال کنید:

بهترین گوشی

بهترین دوربین گوشی

بهترین گوشی سامسونگ

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید