قیمت جک J4 به مرز 1 میلیارد تومان رسید! + جدول

جک J4 را می توان یکی از ارزان ترین مناسب ترین سدان های چینی دانست که البته این روزها دیگر قیمت نسبتاً مناسبی ندارد و به شدت در حال گران شدن است.

به گزارش رایااستور، این خودرو تا دو هفته پیش بین ۷۳۰ تا ۷۵۰ میلیون در بازار آزاد معامله می شد، اما امروز قیمتش به ۹۷۵ میلیون رسیده است.

جک J4 را می توان ارزان ترین سدان مونتاژی بازار ایران دانست که کرمان موتور آن را حدود ۶۰۰ میلیون می فروخت و در بازار آزاد نیز قیمتش به حدود ۷۵۰ میلیون می رسید، اما در دو هفته گذشته قیمت خودروهای صفر به حدی بالا رفته است که متن همان روزهای ما در مورد سدان های صفر چینی، امروز دیگر صحت ندارد و کذب محض است.

امروز با افزایش حدود ۲ هزار تومانی قیمت دلار، شاهد افزایش قیمت قابل توجهی در میان خودروهای صفر داخلی و چینی هستیم. در این میان، دو خودروی جدید مونتاژی نیز امروز وارد بازار شدند که یکی از آن ها فونیکس FX پرمیوم و دیگری هایما ۸S است. قیمت این دو خودرو متأسفانه هم تحت تنش بازار ارز قرار گرفته است و هم چون برای اولین بار عرضه می شوند، صاحبان‌شان قیمت های پرتی برای آن ها در نظر می گیرند و اعلام می کنند.

تغییرات قیمت خودروهای صفر چینی

امروز بیش ترین رشد در بین چینی های بازار ایران، مربوط به تیگو ۸ پرومکس است که ۱۳۰ میلیون تومان نسبت به دیروز افزایش قیمت داشته است. یک پله پایین تر از پرومکس، دیگنیتی پرایم به طرز عجیبی دوباره حدود ۱۰۰ میلیون گران تر شد و بیش تر از پیش از ارزش واقعی اش فاصله گرفت.

تنها خودروی ارزان شده امروز هم فونیکس FX اکسلنت بود که با ورود نسخه پرمیوم، حدود ۱۵۰ میلیون افت کرد.

نام محصولقیمت دیروز (تومان)قیمت امروز (تومان)
هایما S5 6AT۱,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰۱,۵۱۰,۰۰۰,۰۰۰
کی ام سی J7 مشکی۲,۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰۲,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰
دیگنیتی پرایم سفید تو مشکی۲,۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰۲,۴۸۰,۰۰۰,۰۰۰
جک J4۹۳۵,۰۰۰,۰۰۰۹۷۵,۰۰۰,۰۰۰
تیگو ۸ پرومکس مشکی۳,۴۷۰,۰۰۰,۰۰۰۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰
فونیکس FX پرمیوم—-۲,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰
فونیکس FX اکسلنت۲,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰۲,۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰

بیشتر بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید