قیمت خودرو

لیست قیمت خودروهای داخلی در بازار ۸ آذر ۱۴۰۲ منتشر شد | بازار خودرو در آستانه انفجار است؟

به گزارش رایااستور، قیمت خودرو امروز، چهارشنبه، 8 آذر 1402 همانند هفته‌ها و ماه‌های گذشته در آرامش کامل بوده و نوسانات عجیب و غریبی از آن گزارش نمی‌شود.

با آغاز روند معاملات امروز، تغییرات بسیار محدود در بازار به چشم می‌خورد که تعداد این محصولات نیز انگشت‌شمار است. البته برخی از کارشناسان بر این باورند که با وجود ثبات چندین ماهه بازار خودرو زیر سایه ثبات نرخ ارز، درصورتی دلار در بازار آزاد با نوسان همراه شود، احتمال بروز تغییرات عجیب و غریب در بازار خودرو وجود دارد.

ساینا S اتوماتیک که جزو خودروهای اقتصادی اتومات شرکت سایپا به شمار می‌رود، روز گذشته حدود 10 میلیون تومان ارزان‌تر شده بود که امروز، تغییری ندارد و به قیمت 440 میلیون تومان معامله می‌شود.

شاهین G که سدان رده بالای سایپا است، روز گذشته تغییری نداشت؛ اما امروز حدود دو میلیون تومان گران شد و دوباره به نرخ 592 میلیون تومان رسید.

تارا اتوماتیک V2 لوکس‌ترین سدان دنده اتوماتیک ایران خودرو محسوب می‌شود که یکی از رکوردداران افت قیمت در بازار خودروهای داخلی است. این خودرو نسبت به روز گذشته 9 میلیون تومان ارزان شده و به قیمت 756 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد – 8 آذر 1402

لیست قیمت خودروهای داخلی در بازار ۸ آذر ۱۴۰۲ منتشر شد | بازار خودرو در آستانه انفجار است؟

علی ترکاشوند

عضو تحریریه رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *