قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی 27 مرداد 1402

قیمت خودروهای مونتاژی بازار امروز با پیروی از داخلی‌ها، هیچ تغییری نداشته و در ثبات کامل قرار دارد.

به گزارش رایااستور، قیمت خودرو امروز 27 مرداد 1402 با تغییر چندانی روبه‌رو نیست و می‌توان گفت که همه خودروها بدون تغییر نسبت به روز گذشته در حال خرید و فروش هستند.

در چند ماه اخیر، بازار خودرو در رکود عمیقی فرو رفته و خریداران بسیاری را متضرر کرده است. بسیاری بر این باورند که رکود بازار، مقطعی بوده و پس از مدت کوتاهی، رونق خواهد یافت. اما برخی دیگر که به ورود خودروهای خارجی معتقدند، باور دارند که قیمت‌ خودروها باید بیش از این کاهش داشته باشند.

جک J4 آپشنال کرمان موتور که از ارزان‌ترین سدان‌های مونتاژی بازار به شمار می‌رود، تغییری نسبت به روز گذشته ندارد و با قیمت 760 میلیون تومانی روزهای گذشته درحال خرید و فروش است.

هایما S5 اتوماتیک 6 سرعته از کراس‌اوورهای کامپکت ایران خودرو بوده که روز گذشته حدود پنج میلیون تومان گران‌تر شده بود. اما این خودرو امروز با همان نرخ یک میلیارد و 230 میلیون تومانی معامله می‌شود.

فونیکس تیگو 7 پرو، یک کراس‌اوور رده بالا از مدیران خودرو به شمار می‌رود. اما این خودرو نیز توانایی حرکت ندارد و به قیمت یک میلیارد و 750 میلیون تومان معامله می‌شود.

جک S5 نیوفیس که از دیگر کراس‌اوورهای پرطرفدار بازار محسوب می‌شود، در چند روز اخیر هیچ تغییری نداشته و در قیمت ثابت یک میلیارد و 410 میلیون تومان درحال خرید و فروش است.

قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی:

قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی 27 مرداد 1402
منبع tejaratnews
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید