قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی امروز 7 اردیبهشت 1402

همچنان ریزش قیمت خودرو در بازار ادامه‌ دارد. اعلام خبر عرضه 50 هزار خودروی ثبت‌نامی در سامانه یکپارچه خودرو تا پایان هفته جاری سیگنال جدیدی را به بازار مخابره کرد و قیمت برخی خودروها از دیروز کاهشی شد.

به گزارش رایااستور، قیمت خودرو خارجی روز پنجشنبه، 7 اردیبهشت 1402، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت کارنامه با تغییراتی همراه بود.

قیمت خودرو از ابتدای سال با افزایش قابل توجهی همراه شد. اما هم‌زمان با به پایان رسیدن فروردین سرعت افزایش قیمت‌ کاهش یافت و اکنون تنها نوسانات جزئی در قیمت‌ها مشاهده می‌شود.

برخی گمانه‌ها حاکی از آن است وزارت صمت برای فرار از استیضاح رضا فاطمی‌امین، وزیر صمت، بالاخره اقدام به کنترل بازار و قیمت‌ها کرده است.

با این حال اعلام خبر عرضه 50 هزار خودروی ثبت‌نامی در سامانه یکپارچه خودرو تا پایان هفته جاری سیگنال جدیدی را به بازار مخابره کرد و قیمت برخی خودروها از دیروز کاهشی شد. البته بعید به نظر می‌رسد که این روند ادامه‌دار باشد. چراکه بعید است توزیع گسترده خودرو در هفته‌های آتی ادامه‌دار باشد.

قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی

لاماری ۱۴۰۲ با ۲۰ میلیون ریزش در نرخ دو میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان عرضه شد.

هایما S7 پلاس ساخت ۱۴۰۱ قیمت یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان را در کارنامه خود به ثبت رساند.

تویوتا C_HR هیبرید ساخت ۱۳۹۷ اما امروز، پنجشنبه، با ورود به کانال پنج میلیارد تومانی، نرخ پنج میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد.

قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی
قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید