افیلیت دیجیکالا 728 در 90

قیمت خودرو داخلی ۴ خرداد ۱۴۰۲ | ثبات نسبی در بازار خودرو

قیمت خودرو امروز 4 خرداد ۱۴۰۲ نیز، طبق پیش‌بینی‌ها روند روزهای گذشته را طی کرده و اغلب خودروها، ثبات قیمتی را تجربه کرده‌اند. در برخی موارد نیز کاهش قیمت جزئی به چشم می‌خورد.

به گزارش رایااستور، قیمت خودرو داخلی، امروز 4 خرداد ۱۴۰۲ با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت کارنامه با تغییرات جزئی همراه بود.

قیمت اغلب خودروهای بازار، ثابت بوده و در مواردی با کاهش جزئی همراه شد. می‌توان گفت، امروز جزو معدود روزهایی بود که قیمت خودرویی افزایشی نبوده و صرفا ثبات، یا کاهش قیمت در محصولات داخلی و مونتاژی داشتیم.

پس از برگزاری قرعه کشی مرحله دوم فروش سامانه یکپارچه و اختصاص نوبت برای اخذ خودرو به همه ثبت نامی‌ها، همچنین اعلام تحویل خودروهای بیشتر و افزایش ظرفیت عرضه، عطش بازار تا حد زیادی فروکش کرده است‌. البته ثبات نرخ ارز نیز در ثبات سایر بازارها بی‌تاثیر نبود.

قیمت روز خودروهای داخلی

پراید ۱۳۱ با تبعیت از پراید ۱۱۱ کاهش قیمتی نسبت به روز گذشته تجربه نکرد. به‌طوری که پراید ۱۳۱ در قیمت ۳۴۵ میلیون تومان و پراید ۱۱۱ در قیمت ۳۵۵ میلیون تومان معامله شد.

قیمت پژو پارس LX TU5، ساخت ۱۴۰۱ که در روزهای گذشته کاهش چشم‌گیری را تجربه کرده بود، امروز چهارم خردادماه نیز، نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون دیگر کاهش یافته و به ۶۳۰ میلیون تومان رسید.

پژو 207i دنده‌ای، ساخت ۱۴۰۱ که در روز گذشته افزایش قیمت ۱۰ میلیونی تومانی را تجربه کرده بود، امروز پنج میلیون تومان کاهش قیمت در معاملات داشت و با قیمت ۶۶۵ میلیون تومان در بازار معامله شد. قیمت تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ که سدان لوکس ایران خودرو محسوب می‌شود، امروز با ۱۰ میلیون تومان دیگر کاهش، به ۸۷۰ میلیون تومان رسید.

قیمت خودروهای داخلی
قیمت خودروهای داخلی

منبع tejaratnews
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید