قیمت خودرو داخلی ۸ خرداد 1402 | تداوم روند نزولی قیمت‌ها

قیمت خودرو امروز نیز طبق معمول روزهای گذشته به روند نزولی خود ادامه داد. با این حال تعداد محدودی از محصولات با اندکی افزایش قیمت همراه بودند.

به گزارش رایااستور، قیمت خودرو داخلی امروز 8 خرداد ماه 1402 باتوجه به قیمت‌های سایت کارنامه، تغییراتی را تجربه کرد.

امروز نیز یکی از روزهای با آرامش بازار خودرو بود که در اکثر محصولات شاهد ثبات قیمتی نسبت به روزهای گذشته هستیم. البته در برخی موارد، خودروهایی مشاهده می‌شوند که نوسان ناچیزی را تجربه کردند.

نکته روشن، این است که پول از بازار خودرو خارج شده و در بازار دیگری سرمایه‌گذاری شده است. باتوجه به اینکه سایر بازارهای داخلی نیز شرایطی هم‌چون شرایط بازار خودرو را دارند، می‌توان گفت که سامانه یکپارچه، بزرگ‌ترین عامل وضعیت فوق است.

چراکه طبق آخرین اخبار، بیش از یک میلیون نفر در این سامانه ثبت نام کردند که در حساب وکالتی هرکدام‌شان، ۱۰۰ میلیون تومان پول بلوکه شده است.

قیمت پراید ۱۳۱ و پراید ۱۱۱ بر خلاف روزهای گذشته که با هم‌دیگر تغییر می‌یافت؛ امروز پراید ۱۱۱ در همان قیمت ۳۵۵ میلیون تومان بدون تغییر مانده و پراید ۱۳۱، با حدود ۵ میلیون تومان کاهش، به ۳۴۰ میلیون رسید.

پژو پارس LX TU5، ساخت ۱۴۰۱ که در روز گذشته دو میلیون تومان کاهش قیمتی تجربه کرده بود، امروز هشتم خردادماه، با یک میلیون افزایش، به ۶۲۹ میلیون تومان رسید. پژو 207i دنده‌ای، ساخت ۱۴۰۱ که در روزهای گذشته کاهش چشم‌گیری تجربه کرده بود، همانند پژو پارس، با حدود ۴ میلیون تومان افزایش، به مبلغ ۶۵۹ میلیون تومان خرید و فروش شد.

اما شاید بتوان گفت که بیش‌ترین کاهش قیمت در خودروهای داخلی برای تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ بود. این خودرو با ۱۰ میلیون تومان کاهش قیمتی نسبت به روز گذشته، به ۸۶۵ میلیون تومان رسید. دلیل کاهش ۱۰ میلیونی، شاید افزایش اندک قیمت آن در روز گذشته باشد.

جدول قیمت خودروهای داخلی:

قیمت خودرو داخلی ۸ خرداد 1402 | تداوم روند نزولی قیمت‌ها
قیمت خودرو داخلی ۸ خرداد 1402 | تداوم روند نزولی قیمت‌ها
منبع tejaratnews
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید