قیمت خودروهای داخلی امروز 9 اردیبهشت 1402 | خریداران با بازار قهر کردند؟

در روزهای اخیر قیمت خودروهای سواری داخلی روند نزولی را در پیش گرفت. در این میان سطح معاملات نیز پایین آمده، اما بازار خودروهای باری، مثل پراید وانت همچنان رونق دارد.

به گزارش رایااستور، قیمت خودرو داخلی امروز، نهم اردیبهشت 1402، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت کارنامه با تغییراتی مواجه شد.

از ابتدای سال قیمت خودرو با افزایش قابل توجهی همراه شد. اما هم‌زمان با به پایان رسیدن فروردین سرعت افزایش قیمت‌ کاهش یافت و اکنون تنها نوسانات جزئی در قیمت‌ها مشاهده می‌شود.

برخی گمانه‌ها حاکی از آن است وزارت صمت برای فرار از استیضاح وزیر صمت، بازار خودرو را کنترل کرده و با عرضه 50 هزار خودروی ثبت‌نامی، دستور کاهش قیمت به بازار داده که اتفاقا تا حدودی موفق هم بوده است. به نحوی که قیمت خودروهای داخلی و خارجی کاهش محسوسی داشته است.

قیمت پراید ۱۳۱ در روزهای گذشته با کاهش نسبی همراه شد و به ۳۵۰ میلیون تومان رسید.

قیمت پژو پارس LX TU5، ساخت ۱۴۰۲ که این روزها جهش چشمگیری را تجربه کرده بود، امروز نهم اردیبهشت ماه هم به روند نوسانی خود ادامه داد و سقف 742 میلیون تومان را شکست.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ 3 پانوراما 1401 که یکی از پرطرفدارهای بازار خودروهای داخلی است، امروز نرخ ۶۳۵ میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد. قیمت تارا اتوماتیک که مدل ۱۴۰۲ آن به تازگی وارد بازار شده است، امروز یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

جدول قیمت خودروهای داخلی:

قیمت خودروهای داخلی
قیمت خودروهای داخلی
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید