قیمت خودرو داخلی 9 خرداد 1402 | تداوم ریزش قیمت‌ها

طبق روند روزهای گذشته، قیمت خودرو امروز (9 خرداد) نیز در اکثر خودروها ثبات خود را حفظ کرد. اما تعداد محدودی از خودروها با نوسان قیمتی همراه بودند.

به گزارش رایااستور، قیمت خودرو داخلی امروز 9 خرداد 1402 با توجه به قیمت‌های سایت کارنامه، تغییراتی را نسبت به روز گذشته تجربه کرده است.

به‌طور کلی امروز یکی از روزهای آرام بازار خودرو است که در اکثر محصولات شاهد ثبات قیمتی نسبت به روزهای گذشته هستیم. البته در برخی موارد، خودروهایی مشاهده می‌شوند که نوسان ناچیزی را تجربه کردند.

نکته واضح، این است که پول فعلا از بازار خودرو خارج شده و در بازارهای دیگری سرمایه‌گذاری شده است.

باتوجه به اینکه سایر بازارهای داخلی نیز شرایطی هم‌چون شرایط بازار خودرو را دارند، می‌توان گفت که سامانه یکپارچه، بزرگ‌ترین عامل وضعیت فوق است.

چراکه طبق آخرین اخبار، بیش از یک میلیون نفر در این سامانه ثبت نام کردند که در حساب وکالتی هرکدام‌شان، ۱۰۰ میلیون تومان پول بلوکه شده است. با این وضعیت در مجموع ۱۰۰ همت بلوکه شده که رقم بسیار بالایی محسوب می‌شود که احتمالاً تا روز پایانی ثبت‌نام رشد دو برابری داشته باشد.

قیمت پراید ۱۳۱ و پراید ۱۱۱ همانند روز گذشته به‌ترتیب در همان قیمت ۳۴۰ میلیون و ۳۵۵ میلیون تومان، بدون تغییر باقی ماند. پژو پارس LX TU5، ساخت ۱۴۰۱ که در دو روز گذشته دو میلیون تومان کاهش قیمتی تجربه کرده بود، امروز نهم خردادماه نیز با چهار میلیون دیگر کاهش، به ۶۲۵ میلیون تومان رسید.

پژو 207i دنده‌ای، ساخت ۱۴۰۱ که روز گذشته ۴ میلیون تومان افزایش را تجربه کرده بود، دوباره ۵ میلیون تومان کاهش یافته و به مبلغ ۶۵۴ میلیون تومان خرید و فروش شد.

اما شاید بتوان گفت که بیشترین کاهش قیمت در خودروهای داخلی برای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ بود. این خودرو با ۱۳ میلیون تومان کاهش قیمتی نسبت به روز گذشته، به ۵۳۸ میلیون تومان رسید.

جدول قیمت خودروهای داخلی:

قیمت خودرو داخلی
قیمت خودرو داخلی
منبع tejaratnews
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید