قیمت خودرو دنا امروز یکشنبه 20 فروردین 1402 [جدول قیمت]

یکی از خودروهای ملی ایران خودرو که در بین خریداران خودرو از محبوبیت بالایی برخوردار است و تاکنون افزایش قیمت بالایی رو تجربه کرده است، خودروی «دنا» می‌باشد. در ادامه گزارش قیمت امروز (یکشنبه بیستم فروردین) انواع دنا را مشاهده کنید.

به گزارش رایااستور، قیمت انواع «دنا» امروز یکشنبه، 20 فروردین 1402، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار به شرح زیر می‌باشد.

ایران خودرو «دنا» رو به‌عنوان فیس‌لیفت سمند با طراحی مجدد نمای جلو و عقب، داشبورد و تریم داخلی جدید در کنار استفاده از پیشرانه EF7، ترمزهای چهارچرخ دیسکی و… راهی بازار کرد.

این اتومبیل که قرار بود جایگزینی برای سمند و پژو ۴۰۵ باشد، بین خودروهای داخلی محبوبیت زیادی پیدا کرد و طرفداران خاص خود را دارد.

اما امروز (یکشنبه بیستم فروردین) خودرو «دنا» در سایت‌های خرید و فروش خودرو، چه قیمتی را در کارنامه خود ثبت کرده‌ است؟

بررسی‌های انجام شده از بازار خودرو نشان می‌دهد که قیمت خودرو دنا معمولی تیپ ۱ امروز به نرخ ۷۷۸ میلیون تومان رسیده است، در حالی که این خودرو دیروز نیز به قیمت ۷۶۳ میلیون تومان معامله شده است.

دنا پلاس اتوماتیک نوسان قیمتی زیادی رو تجربه کرده، و با افزایش قیمت بالایی همراه بوده است. ولی در عین حال از محبوبیت بالایی بین خریداران برخوردار است، این خودرو محبوب امروز به نرخ 961 میلیون تومان رسید.

همچنین دنا پلاس ۶ دنده توربو امروز با قیمت 897 میلیون تومان در بازار آزاد معامله شد. در حالی که دیروز این خودرو ۸۸۰ میلیون قیمت داشته است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که دنا پلاس تیپ ۱ دنده‌ای که دیروز ۸۲۵ میلیون تومان قیمت داشته است، امروز با نرخ 835 میلیون تومان در بازار خودرو کشور عرضه شد.

همچنین دنا پلاس تیپ ۲ توربو قیمت 860 میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرده است. این خودرو دیروز در بازار آزاد با نرخ ۸۴۴ میلیون تومان معامله شده است.

جدول قیمت انواع خودرو دنا امروز یکشنبه 20 فروردین 1402:

نوع خودروسال تولیدقیمت (شنبه ۱۹ فروردین)قیمت امروز (یکشنبه 20 فروردین)
دنا معمولی تیپ ۱۱۴۰۱۷۷۸ میلیون تومان790 میلیون تومان
دنا پلاس ۶ دنده توربو۱۴۰۱۸۸۰ میلیون تومان897 میلیون تومان
دنا پلاس اتوماتیک۱۴۰۱۹۴۳ میلیون تومان961 میلیون تومان
دنا پلاس تیپ ۱ دنده‌ای۱۴۰۱۸۲۵ میلیون تومان835 میلیون تومان
دنا پلاس تیپ ۲ توربو۱۴۰۱۸۴۴ میلیون تومان860 میلیون تومان

اخبار بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید