قیمت خودرو دنا امروز جمعه 4 فروردین 1402 + جدول

یکی از خودروهای ملی ایران خودرو که در بین خریداران خودرو از محبوبیت بالایی برخوردار است فروش خوبی هم تاکنون داشته خودروی «دنا» می‌باشد. در ادامه قیمت امروز (۴ فروردین ۱۴۰۲) انواع دنا را مشاهده کنید.

به گزارش رایااستور، قیمت انواع «دنا» امروز جمعه، ۴ فروردین ۱۴۰۲، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار بدون تغییر نسبت به روز گذشته به شرح زیر می‌باشد.

ایران خودرو «دنا» رو به‌عنوان فیس‌لیفت سمند با طراحی مجدد نمای جلو و عقب، داشبورد و تریم داخلی جدید در کنار استفاده از پیشرانه EF7، ترمزهای چهارچرخ دیسکی و… راهی بازار کرد.

این اتومبیل که قرار بود جایگزینی برای سمند و پژو ۴۰۵ باشد، بین خودروهای داخلی محبوبیت زیادی پیدا کرد و طرفداران خاص خود را دارد.

اما امروز (جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲) خودرو «دنا» در سایت‌های خرید و فروش خودرو، چه قیمتی را در کارنامه خود ثبت کرده‌ است؟

بررسی‌های انجام شده از بازار خودرو نشان می‌دهد که قیمت خودرو دنا معمولی تیپ 1 نسبت به دیروز تغییری نداشته و 721 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

دنا پلاس اتوماتیک نبز بدون تغییر قیمت نسبت به روز قبل به نرخ 874 میلیون تومان رسید. همچنین دنا پلاس 6 دنده توربو امروز به نرخ 815 میلیون تومان در بازار آزاد معامله شد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که امروز دنا پلاس تیپ ۱ دنده‌ای نیز بدون تغییر قیمت با نرخ 764 میلیون تومان در بازار خودرو کشور عرضه شد.

همچنین دنا پلاس تیپ ۲ توربو قیمت 782 میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرده است.

جدول قیمت انواع خودرو دنا امروز جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲:

نوع خودروسال تولیدقیمت (جمعه ۴ فروردین)
دنا معمولی تیپ 1۱۴۰۱721 میلیون تومان
دنا پلاس 6 دنده توربو۱۴۰۱815 میلیون تومان
دنا پلاس اتوماتیک۱۴۰۱874 میلیون تومان
دنا پلاس تیپ ۱ دنده‌ای۱۴۰۱764 میلیون تومان
دنا پلاس تیپ ۲ توربو1401782 میلیون تومان

اخبار بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش نظرات (3)