سایپا قیمت خودرو ساینا S اتوماتیک را اعلام کرد

قیمت یکی از جدیدترین خودروهای سایپا اعلام شد. فرآیند تحویل ساینا S در دومین طرح یکپارچه خودرو آغاز شده است.

ساینا S اتوماتیک یکی از جدیدترین خودروهای سایپا است که آذر سال گذشته پیش فروش شد و حالا فرآیند تحویلش آغاز گردید. این خودرو با قیمت کارخانه‌ای ۳۳۱ میلیون فروخته شد و حالا در بازار با ۴۵۵ میلیون آگهی می‌شود.

ساینا S اتوماتیک را می‌توان جدیدترین خودروی سایپا دانست که اخیراً به دست خریدارانش رسیده و وارد بازار شده است. این خودرو با قیمت ۳۳۱ میلیون توسط کارخانه به فروش رسید و حالا با قیمت ۴۵۵ میلیون در بازار آزاد آگهی می‌شود. ساینا S اتوماتیک نسبت به کوییک‌آر اتوماتیک حدود ۱۰ میلیون بیشتر قیمت گذاری شده و حالا گران‌ترین اتوماتیک سایپا در بازار است.

مشخصات فنی خودرو ساینا S اتوماتیک

ساینا S اتوماتیک به پیشرانه ۱.۵ لیتری M15 مجهز است. این پیشرانه ۴ سیلندر و ۸ سوپاپ که استاندارد آلایندگی یورو ۵ را دارد، دریچه گاز برقی و سیستم مدیریت برق مجزا دارد و ۸۷ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۲۸ نیوتن متر تولید می‌کند.

جعبه دنده اتوماتیک CVT ساخت کمپانی پانچ نیز توان را به چرخ های جلوی این خودرو منتقل می‌کند و حالت اسپرت، تیپ ترونیک و برفی برای آن تعریف شده است. در حالت تیپ ترونیک می‌توان ۶ دنده مصنوعی را در ساینا S اتوماتیک تجربه کرد.

ساینا اِس CVT به فرمان کمکی برقی، ترمزهای دیسکی و کاسه‌ای عقب، ترمز ABS و EBD، کروز کنترل، محدودکننده سرعت، تهویه الکتریکی دستی، غربیلک فرمان چرمی با کنترل سیستم صوتی، سنسور نور، سنسور باد تایرها، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، شیشه ها و آینه های برقی، تریم داخلی پارچه ای، چراغ روشنایی روز و… مجهز است.

بادنبال‌کردن صفحه فناوری ما، جدیدترین اخبار این حوزه را از رایااستور دنبال کنید.

پربازدیدترین مقالات مارا نیز دنبال کنید:

منبع تجارت نیوز
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید